طراحی لوگو مدرسه و آموزشگاه

طراحی لوگو مدرسه و آموزشگاه

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

 

سر فصل های مهم این مقاله :

ما را به اشتراک بگذارید

لوگوهای آموزشگاه در ایران و خصوصا در کرج را وقتی نگاهی اجمالی می اندازیم به یک نکته می رسیم و آن عدم استفاده از سبک یا یکدستگی در طراحی لوگو مدرسه و آموزشگاه است. به راستی چرا در کرج طراحی لوگو مدرسه و آموزشگاه بسیار پراکنده و عموما بدون اشاره حتی جزعی به رسالت مدرسه یا آموزشگاه طراحی می گردد.

شما صاحب مدرسه یا آموزشگاه هستید و میخواهید برای خود یک طراحی منحصر به فرد و در عین حال تاثیر گذار داشته باشید.

هویت بصری و اختصاصی و در عین حال تاثیر گذار برای یک مدرسه می تواند فاکتور های زیادی را با خود به همراه داشته باشد.

اگر دادرای یک مجموعه علمی قدرتمند هستید باید یک لوگو قوی و جذاب داشته باشید که به وضوح چشم انداز ، اهداف و ماموریت های مدرسه یا آموزشگاه را به خوبی نشان دهد.

آیا مدرسه شما روی علوم و هنر و یا برای کودکان و نیاز های آنها فعالیت می کند؟ چند زبانه است و هوشمند؟ یا در برنامه های آتی خود می خواهید به این اهداف برسید؟

ابزار اصلی که شما نیاز دارید طراحی لوگو مدرسه و آموزشگاه با توجه به نیاز ها و اهداف مجموعه تان است. به این موضوع دقت کنید که نیاز به شلوغ کردن و استفاده از دهها المان برای معرفی همه یتخصص ها ، کلاس ها، گواهینامه و غیره نیستیم . بلکه می بایست هدفمند و ساده به اصل موضوع اشاره کنیم و آن طراحی لوگو مدرسه و آموزشگاه به صورت حرفه ای است.

بعد از انتخاب یک نام مناسب که با توجه به پروسه ی اخذ مجوز ها در کرج و سراسر کشور  بهترین موضوع لیست کردن تمامی امکانات و خدماتتان است. شما با داشتن مثلا یک مدرسه هوشمند یا مدرسه استعداد درخشان یا آموزشگاه دخترانه کنکور خیلی راحت می توانید هرآنچه ایده دارید را در طراحی لوگو مدرسه و آموزشگاه به کار بگیرید.

طراحی لوگو آموزشگاه

در لوگوهای آموزشگاه موسیقی یکی از موارد مهم استفاده از هنر و یا المانی از هنر و یا بهره گیری از برخی سازها یا نت های موسیقی است . این کار باعث می شود اگر تابلو مغازه داشته باشید و یا در تبلیغات خود با استفاده از لوگوی خود آموزشگاه موسیقی بودن خود با دیگران را متمایز کنید. و حتی اگر در یک مکان مشتریتان به دنبال یک نشان از آموزشگاه موسیقی باشد شما به راحتی دیده شوید.

در لوگوی آموزشگاه خطاطی عموما از دوات ، قلم و فونت نستعلیق بیشترین استفاده را می برند. و یا در آموزشگاه کامپیوتر یا تعمیرات موبایل از المان هایی که مرتبط با تکنولوژی باشد بهره می برند.

انتخاب کاراکتر در طراحی لوگو مدرسه و آموزشگاه

یک واقعیت در این کسب و کار وجود دارد و آن رقابت زیاد است که می تواند سهم بازار شما را کم کند. انتخاب طراحی مناسب و انتخاب طراح لوگو حرفه ای می تواند شما را نسبت به رقبا متفاوت کند.

وقتی به لوگو کانون فرهنگی آموزش یا قلم چی دقت می کنیم استفاده از فونت ساده به همراه یک کاراکتر مرتبط با فارغ تحصیلی توجه مار را به خود جلب می کند. لوگویی که بیننده با دیدن آن نسبت به دیگر لوگو ها بیشتر ترغیب می شود تا از کلاس ها و خدمات این آموزشگاه یا کانون بهره بگیرد. البته بدون در نظر گرفتن قدرت تبلیغات که این مجموعه سالهاست از آن استفاده هوشمندانه می کند.

۰۹۱۲ - ۵۹۵۹۷۵۷