خانه    شرکت طراحی لوگو در کرج

شرکت طراحی لوگو در کرج

طراحی لوگو در کرج

مجموعه رسام تیمی حرفه ای و کار بلد در زمینه طراحی لوگو در کرج که دور هم جمع شده اند و آماده خدمت رسانی در جهت طراحی لوگو حرفه ای به شما عزیزان در کسب وکارتان می باشند. ما در این مجموعه با هدف هویت بخشی به کسب وکارها و رونق اقتصادی آن ها در بازار کار به طراحی لوگو می پردازیم و در خدمت شرکت ها، موسسه ها، فروشگاه ها و تمامی کسب و کارهای  موجود در کشور برای طراحی لوگو هستیم.

اگر طراحی لوگو به خوبی انجام پذیرد می تواند برای همیشه یک راه تضمین کننده فروش محصولات شما باشد. طراحی درست لوگو باعث می شود که مشتریان شما و یا حتی کسانی که مشتری شما نیستند همیشه برند شما را به خاطر داشته باشند. طراحی لوگو متناسب با محیط شهری و کشوری باید انجام پذیرد و حتی اگر شما قصد صادرات محصولات و یا خدمات خود را داشته باشید طراحی درست و دقیق لوگوی شما می تواند کمک شایانی به فروش و ماندگاری شما در سطح بازار نماید.

داشتن یک لوگوی خوب و عالی و خلاقانه می تواند در ذهن مشتریان نیز ماندگاری بیشتری داشته باشد و آن ها با دیدن لوگوی شما نام برند و محصولات شما را نیز به یاد خواهند آورد. البته همانطور که گفته شد این امر خیلی مهم است که شرکت طراحی لوگو یک شرکت قوی باشد تا بتواند با تناسب به اهداف شرکت شما یک لوگوی عالی را طراحی نماید.

بهترین شرکت طراحی لوگو در کرج

شاید تاکنون به اهمیت لوگو در کسب و کار و برندسازی پی برده باشید. در صورتی که صاحب یک بیزینس هستید به احتمال زیاد به دنبال بهترین شرکت طراحی لوگو در کرج می گردید. در این مقاله می خواهیم به سوال شما پاسخ دهیم و یک شرکت عالی برای طراحی لوگوی کسب و کارتان را معرفی کنیم. شما باید با احتیاط زیاد یک طراح لوگو انتخاب کنید، زیرا تاثیر بسیار زیادی بر تجارت شما خواهد داشت.

مهم ترین ویژگی شرکت طراحی لوگو حرفه ای در کرج

همیشه انتخاب کردن از میان گزینه های مختلف سخت است. در این جا نیز وضعیت به همین صورت است. توجه داشته باشید که یک شرکت طراحی لوگو که حرفه ای است، می داند که چگونه برند کسب و کارتان را به گونه ای خلاقانه و با کیفیت در طراحی لوگو بگنجاند تا هدف، شخصیت و روح بیزینس شما را به بیننده نمایش دهد. تیم طراحی لوگوی رسام در کرج این توانایی را دارند تا با در نظر گرفتن شرایط کاری شما، برند و شخصیت برند شما بهترین و با کیفیت ترین لوگو را برای شما طراحی کنند.

اکنون که شما با ویژگی های یک لوگوی حرفه ای و بهترین شرکت طراحی لوگو آشنا شدید می توانید انتخابی عالی داشته باشید و در این مسیر، به ما اعتماد کنید. شما می توانید با مشاهده نمونه کارهایی که تاکنون در شرکت ما انجام شده است، به سطح بالای کیفیت طراحی ها پی ببرید.

آیا داشتن یک لوگوی حرفه ای به تنهایی کافیست؟

برندها تلاش می کنند تا بیشتر به ما نزدیک شوند ، بیشتر در ذهن ما حک شوند ، بیشتر به ما یادآوری شوند ، علاقه ما را نسبت به خود جذب کنند و در نهایت آن برندی موفق خواهد بود  که بتواند  لوگوی خودش رو به همراه مجموعه ای از خاطرات و حس های مثبت در ذهن ما حک کند.

پس داشتن یک لوگوی حرفه ای به تنهایی کافی نیست. اما لازمه آن است مثل چرخ برای ماشین یا ریل برای قطار .

انواع کاربردهای لوگو چیست؟

همه ما  می دانیم که امروزه با گسترش انواع و اقسام تجارت ها و بیزینس های آنلاین و آفلاین، نیاز به دیده شدن برای موفقیت و رشد و پیشرفت بیزینس ها امری ضروریست . و هرکسی تلاش می کند در دنیای تبلیغات به نحوی دیده شود . هرچه سرعت ثبت یک برند در حافظه ما بیشتر باشد ، میتواند احتمال درصد موفقیت آن  برند رو بالاتر ببرد .

بهترین سبک لوگو چیست و انواع آن؟

بهترین سبک لوگو و انواع آن بسته به زمینه فعالیت و کاربردهای لوگو مشخص میشود . لوگوها امروزه در انواع و اقسام مختلف و سبک های متفاوتی طراحی می شوند. اما مهم تر از نوع لوگو، نحوه طراحی و پیاده سازی لوگو هست که می تواند نقش به سزایی را  در رشد و پیشرفت برند مورد نظر ما ایفا کند .

اجزای تشکیل دهنده لوگو چیست؟

اجزای تشکیل دهنده لوگو به نوع لوگو بستگی دارد. اما به طور کلی شاید بتوان  گفت مهم ترین اجزای لوگو عبارتند از:

 • نماد اصلی لوگو
 • نام کامل یا اختصاری و شعار برند
 • رنگبندی لوگو
 • قالب کلی لوگو
 • حالت خطوط و شکل و فرم کلی لوگو
 • علائم و مفاهیم به کار رفته در لوگو
 • تناسب و هارمونی اجزا و المان های به کار رفته در لوگو

طراحی لوگو

در ابتدا قبل از بیان اهمیت طراحی لوگو و تاثیری که طراحی لوگو در کسب و کار دارد به تعریفی از لوگو می پردازیم.

لوگو چیست؟ لوگو یک نشانه است که از نوشته و تصویر تشکیل شده که باعث ارتباط مشتری و شخص با شرکت و نوع کسب و کار شما می شود. لوگو هویت شرکت به حساب می آید و زمانی که شما دارای لوگویی مناسب و حرفه ای باشید نه تنها راحت تر با مشتریان ارتباط بر قرار می کنید بلکه به شما اعتماد بیشتری می شود، نسبت به کسب و کارهایی که دارای لوگو و هویت نمی باشند.

زمانی که لوگو خوب و حرفه ای داشته باشید در ذهن مخاطبان هدف خود ماندگار می شوید و هر زمان که لوگو شما را مشاهده می کنند به یاد شما می افتند و همین مسئله موجب وفاداری آن ها نسبت به محصولات و خدمات شما می شود.

لوگو نشان دهنده چه مواردی می باشد؟

همان طور که در متن بالا گفته شد لوگو هویت یک شرکت یا تولیدی یا فروشگاه و… می باشد و به این معنا که لوگو به مخاطبان نشان می دهد که شما چه نوع کسب و کاری هستید چه نوع فعالیتی انجام می دهید و خدمات شما در چه بخش و حوزه ای هست. اما همه این موارد باید در قالب یک لوگو به مخاطب منتقل شود به همین خاطر طراح و کسی که لوگو شما را طراحی می کند باید بسیار حرفه ای باشد و شناخت کاملی نسبت به کسب و کار شما داشته باشد.

تاثیر افزایش کسب و کار ها در طراحی لوگو

از آن جا که شرکت ها و افرادی که همواره خدماتی را در قالب یک تولیدی یا یک فروشگاه به دیگران ارائه می دهند افزایش پیدا کرده اند پس در نتیجه طراحی لوگو و لوگو های مختلف در بازار کار بسیار زیاد شده و تنها طراح و متخصص می تواند برای شما لوگویی طراحی کند که قابل رقابت با لوگو های دیگر باشد و به عنوان لوگویی حرفه ای وارد فضای کسب وکار شود و به کسب و کار شما هویت بخشد.

انواع لوگو ها از نظر طراحی

برای آن که بتوانید راحت تر لوگویی با سبک و سلیقه خودتان انتخاب کنید و طراحی آن را برعهده یک تیم طراحی لوگو حرفه ای بسپارید بهتر است که ابتدا درباره انواع لوگو ها شناختی مختصر و مفید پیدا کنید.

طراحی لوگو مونوگرام

لوگو مونو گرام

لوگو مونو گرام لوگوی است که براساس تایپوگرافی طراحی می شود و نام دیگر آن letter mark می باشد در این نوع لوگو سادگی طرح بسیار مهم می باشد در لوگو مونوگرام از حروف اول و یا خلاصه ای از حرف های که تشکیل دهنده نام یک شرکت است استفاده می شود.

معمولا لوگوهای مونوگرام بسیار خلاقانه و همان طور که گفته شد ساده می باشد اگر بخواهیم لوگوی مونوگرام معروفی را به شما معرفی کنیم لوگوی اچ پی (hp) را می توان نام برد.

لوگو تایپوگرافی

همان طور که در متن بالا گفته شد لوگو مونوگرام شبیه به لوگو تایپوگرافی است و نام دیگر لوگو تایپوگرافی word mark می باشد. زمانی که لوگو بر پایه تایپوگرافی باشد تیم طراحی لوگو تمرکز دقیقی بر روی نام کامل تجاری شرکت دارد مانند لوگوی گوگل یا لوگوی کوکا کولا و…

دوموردی که در طراحی لوگو تایپوگرافی بسیار به آن دقت می شود آناتومی حروف و پیوستگی آن می باشد که در این حالت تنها تیمی حرفه ای می تواند به خوبی از عهده طراحی این نوع لوگو بر بیاید.

طراحی لوگو تایپوگرافی
طراحی لوگو تصویری

لوگو تصویری

لوگوهای تصویری بر ذهن مخاطب تاثیر شگفت انگیزی دارند در این نوع لوگو از علائم و آیکون های تصویری بهره گرفته می شود. نماد های بصری در ماندگاری کسب و کار بسیار موثر هستند و باعث می شوند که شرکت و سازمان مربوطه در ذهن مخاطب ماندگار شوند.

لوگو انتزاعی

لوگو های انتزاعی شباهتی به لوگو های تصویری دارند، از این نظر که از نماد های بصری برای طراحی این نوع لوگو استفاده می شود اما تفاوت آن ها در این است که در لوگوی تصویری از نماد های معلوم و مشخص مانند پرنده در لوگوی توییتر استفاده می شود اما در لوگوی انتزاعی از نماد های ترکیبی و شکل های انتزاعی به کار گرفته می شود مانند لوگوی آدیداس.

طراحی لوگو انتزاعی
طراحی لوگو مسکات

لوگو مسکات

در طراحی لوگو مسکات از یک شخصیت به کار گرفته می شود این شخصیت می تواند انسان، حیوان و حتی اشیاء باشد. از این نوع لوگو برای سازمان هایی استفاده می شود که بیشتر با بچه ها و خانواده ها در ارتباط هستند این نوع لوگو، لوگویی سرگرم کننده به حساب می آید و از رنگ های شاد و سرگرم کننده در آن استفاده می شود، مثل لوگوی کی اف سی.

لوگو سه بعدی

در لوگو سه بعدی از قواعد پرسپکتیو استفاده می شود. لوگو های دیگر مانند تایپوگرافی و تصویری می توانند به لوگوی سه بعدی تبدیل شوند.
این سبک از لوگو از محبوبیت بالایی برخورداراست و افراد زیادی طرفدار آن هستند.

طراحی لوگو سه بعدی
طراحی لوگو مینیمال

لوگو مینیمال

در سبک مینیمال یا به عبارتی ساده گرایی از طرح های بسیار ساده برای طراحی لوگو استفاده می شود. این سبک از لوگوها بسیار ماندگار و درکمال زیبایی دارای صفت ساده گرایی هستند.

لوگو ترکیبی

همان طور که از اسم لوگو ترکیبی مشخص است این لوگو ترکیبی از لوگوی تایپوگرافی و لوگوی تصویری می باشد.
طراحی لوگو ترکیبی زمان بیشتری نسبت به لوگو های تصویری یا لوگو تایپوگرافی می برد و در آن باید هارمونی بین نوشته و نماد تصویری ایجاد شود و اگر این هماهنگی و انسجام وجود نداشته باشد، لوگوی ترکیبی شما لوگویی حرفه ای نخواهد بود. بنابراین لوگوی ترکیبی موفق تنها توسط تیمی خلاق و حرفه ای به وجود می آید، طراحان لوگو در مجموعه های بزرگ بسیار در این موضوع تبحر و توانایی دارند.

طراحی لوگو ترکیبی
طراحی لوگو امبلم

لوگو امبلم

زمانی که در طراحی از یک نوشته یا یک فونت درون یک نماد و یا یک آیکون به کار گرفته می شود، این نوع لوگو را لوگوی امبلم گفته می شود.

لوگوی امبلم بسیار خاص و چشم نواز می باشد و باعث جذب مخاطب می شود از این بابت بسیار طرفدار دارد و معروف ترین نوع لوگو امبلم، لوگوی استارباکس که در میان مردم جهان از محبوبیت بالایی برخورد دار است، می باشد.

حال بعد از آن که درباره انواع لوگو از نظر طراحی مطالعه کردید نوبت آن رسیده که راجب انواع لوگو از نظر نوع کسب و کار آگاهی پیدا کنید. ما در بخش بعدی درباره انواع لوگو از نظر نوع کسب و کار مطالبی را آماده کرده ایم.

۴ ویژگی یک لوگو حرفه ای کدام است؟

برای طراحی لوگو باید اصول مهم آن قدم به قدم رعایت شود. اما علاوه بر این اصول، طراح لوگو باید به چند نکته مهم در این زمینه نیز توجه داشته باشد تا بتواند یک لوگوی با کیفیت و حرفه ای طراحی کند. در ادامه این نکات را ذکر می کنیم.

 • لوگوی حرفه ای منحصر بفرد و خاص است.
 • لوگوی حرفه ای ماندگاری زیادی دارد و در ذهن مخاطب تا مدت ها می ماند.
 • یک لوگوی حرفه ای نمایش دهنده پیام و شخصیت برند است.
 • یک لوگوی حرفه ای در کمال سادگی، زیبا و خلاقانه است.

انواع لوگو از نظر نوع کسب و کار

یکی از مواردی که در طراحی لوگو به آن دقت می شود نوع کسب و کار است.هر کسب و کاری با توجه به فعالیت و خدماتی که ارائه می دهد دارای لوگویی با ویژگی هایی خاص است که ما در این بخش به بررسی این ویژگی ها می پردازیم.

طراحی لوگو ورزشی


برای طراحی لوگوی ورزشی بهتر است که ابتدا نوع و سبک رشته ی ورزشی را تعیین کنید. در این حالت راحت تر می توانید به طراحی لوگو بپردازید.

در طراحی لوگوی ورزشی باید به چند نکته بسیار توجه کرد، از جمله طرفداران و مخاطبان رشته ی ورزشی مورد نظر. زیرا طرفداران مهم ترین اصل از هر رشته ی ورزشی محسوب می شوند و توجه به برقرار کردن ارتباط طرفداران با لوگوی طراحی شده بسیار حائز اهمیت است. یکی دیگر از نکات قابل توجه در طراحی لوگوی ورزشی استفاده از اِلمان ها و نماد ها متناسب با رشته ی ورزشی مورد نظر است.این اِلمان ها و نماد ها می تواند تاثیر مستقیمی بر ذهن طرفداران داشته باشد.

نکته دیگر در طراحی لوگوی ورزشی انتخاب رنگ مناسب برای لوگوی طراحی شده می باشد، با توجه به تاثیر غیر قابل انکار طیف های مختلف رنگی در روحیه افراد باید در انتخاب رنگ لوگو دقت کافی و لازم انجام شود.

طراحی لوگو مواد غذایی


انتخاب رنگ در طراحی لوگو در هر کسب و کاری نکته بسیار مهمی است که طراحان لوگو باید با در نظر گرفتن احساساتی که رنگ ها به ببینده ی خود القا می کنند، رنگ لوگو را متناسب با کسب و کار مورد نظر انتخاب کنند.

برای طراحی لوگوی یرند های مواد غذایی و همینطور لوگوی رستوران ها عموما از رنگ های قرمز،زرد و نارنجی استفاده می کنند. رنگ قرمز باعث ایجاد حس هیجان و اشتها در ببینده می شود و رنگ زرد توجهات را به خودش جلب می کند، ببننده و مخاطب را به سمت خودش جذب خواهد کرد. رنگ نارنجی ترکیبی از رنگ قرمز و زرد است و ویژگی هر دو رنگ را داراست. در طراحی لوگوی مواد غذایی می توان از المان هایی مثل میوه یا برگ و… نیز استفاده کرد.

طراحی لوگو پزشکی


برای طراحی لوگوهای پزشکی باید به نکاتی مثل انتخاب رنگ لوگو، فونت استفاده شده در طراحی لوگو، سبک لوگوی انتخابی، مخاطبان و … توجه ویژه ای داشت.در طراحی لوگو های پزشکی بیشتر از رنگ های آبی و سبز و سفید استفاده می شود تا حس اطمینان، آرامش واعتماد را به مخاطب خود انتفال دهد، زیرا رنگ های آبی، سبز و سفید، پاکی و آرامش دریا و جنگل و آسمان را ذهن بیننده تداعی می کند.

البته لازم به ذکر است در طراحی لوگو برای پزشکان مرتبط با کودکان می توان ار رنگ هایی با طیف شادتر و کودکانه استفاده کرد. در طراحی لوگوی پزشکی بهتر است از فونت های ساده و خوانا استفاده شود تا بیننده در خواندن دچار مشکل نشود. همچنین می توان از المان ها و نماد هایی که طبابت را در ذهن بیننده تداعی می کند استفاده کرد. طراحی لوگو به سبک مینیمال می تواند بهترین انتخاب برای طراحی لوگوی پزشکی باشد.

طراحی لوگو مدارس و موسسات آموزشی


طراحی لوگو مدارس و موسسات آموزشی بستگی به نوع آموزش، گروه سنی مرتبط با مدارس وموسسات و همینطور رشته ی آموزشی دارد. برای مثال در طراحی موسسات خوشنویسی می توان از فونت های ظریف و زیبا که باعث جلب توجه و انتقال حال و هوای هنری در مخاطب می شود استفاده کرد، یا در موسسات آموزش نقاشی می توان از المان های مربوط به نقاشی و یکی از ابزار های هنری مثل قلم موی رنگ، یا پالت رنگ و…استفاده کرد.برای طراحی لوگوی موسسات آموزش موسیقی هم می توان از سازهای مختلف موسیقی متناسب با سبک آموزشی مرتبط با موسسه و یا نت های موسیقی استفاده کرد.

در مجموع برای طراحی لوگوی هر کسب و کار چه در زمینه ی پزشکی، تولیدی، صنعتی، آموزشی، بازرگانی، خدماتی و … در نظر گرفتن گروه سنی مرتبط با کسب و کار (بازار هدف) و همینطور رنگ سازمانی و هدف سازمان حائز اهمیت است.

طراحی لوگو حرفه ای

طراحی لوگو حرفه ای

طراحی لوگوی حرفه ای در حقیقت به طراحی گفته می شود که در ذهن مخاطب ماندگار باشد، و زمانی که مخاطب برای اولین بار لوگو را مشاهده کرد لوگو به راحتی در ذهنش نقش ببندد، در این حالت است که می توان گفت لوگوی طراحی شده لوگویی حرفه ای می باشد.

در حقیقت طراحی حرفه ای یک لوگو و ماندگار بودن آن از دید مخاطب مشخص می شود، پس نباید لوگو آنقدر پیچیده و سخت باشد که مخاطب در برقراری ارتباط با آن دچار مشکل بشود. لوگوی شما وجه تمایز شما از سایر رقبا در بازار کسب و کار می باشد، پس باید لوگو ساده و خلاقانه باشد تا مخاطب بتواند به راحتی با آن ارتباط بصری پیدا کند و در ذهنش حک شود.

ویژگی لوگو حرفه ای

لوگو باعث ایجاد شناخت و شهرت کسب و کار شما در میان مردم می شود، البته لازم به ذکر است که قبل از همه ی این موارد، زمانی کسب و کار شما تبدیل به برند می شود که محصول و خدمات شما از نظر کیفی حرفی برای گفتن داشته باشد، و با داشتن کیفیت بالا و مناسب، در ذهن مشتری جای خود را ثابت کرده باشد، در واقع می توان گفت زمانی که محصولات و خدمات ارائه شده ی شما دارای کیفیت مطلوبی باشند یک لوگوی حرفه ای مانند سکوی پرتابی عمل می کند که شما را به ذهن مخاطب و بازار هدفتان پرتاب می کند و باعث دیده شدن شما و کسب و کارتان در بین رقبایتان می شود.

حال می خواهیم درباره هر یک از ویژگی هایی که باعث حرفه ای بودن لوگو می شود صحبت کنیم.

گاهی ممکن است افراد فکر کنند که اگر لوگو پیچیده باشد و از طرحی سخت استفاده شود بسیار حرفه ای است، اما باید بگوییم خیر. این فکر اشتباه می باشد، به این خاطر که مخاطبان شما یا مشتریان شما از هر نوع قشری می توانند باشند و به عبارتی مشتریان و مخاطبان شما عام مردم هستند پس در نتیجه لوگوی شما باید به گونه ای باشد که همه بتوانند معنا و مفهوم آن را متوجه شوند و همان طور که بار ها در مطالب به آن اشاره کردیم باید مخاطب بتواند با لوگو ارتباط برقرار کند. یکی دیگر از دلایل اینکه لوگوی شما باید ساده باشد و از پیچیدگی ها به دور باشد این است که لوگو باید در هر سایزی برای مخاطب خوانا و قابل فهم باشد.

بسیاری از اِلمان ها و نشانه ها وجود دارند که نشان دهنده نوعی خاص از یک کسب و کار می باشند. اگر بخواهیم یک مثال بارز و راحت بزنیم، مثلا قاشق و چنگال می تواند نماد یک رستوران باشد یا کلاه های آشپزی می تواند نشان دهنده یک کترینگ غذایی باشند. دقیقا سازگاری لوگو با نوع کسب و کار هم به ما می گوید لوگوی شما باید به شکلی باشد که با نوع کسب و کارتان هم خوانی داشته باشد و باعث شود حتی زمانی که یک مخاطب جدید یا مشتری جدید لوگوی شما را مشاهده کرد بتواند نوع کسب و کارتان را تشخیص دهد.

گاهی ممکن است که لوگوی شما با نوع کسب و کارتان هم خوانی و سازگاری نداشته باشد. مثلا می توان بسیاری از لوگوها و برندهای معروف را مثال زد که کسب و کار آن ها با لوگویی که طراحی کرده اند هم خوانی ندارد اما چگونه انقدر محبوبیت پیدا کرده اند؟!! می توان گفت به دلیل کیفیت قابل قبول و مطلوب محصول و خدماتشان محبوب شده اند و کم کم تبدیل به برند در حال حاضر شده اند، پس در نتیجه وقتی لوگوی شما با کسب و کارتان هم خوانی و سازگاری نداشته باشد باید قبول کنیم که سیر محبوبیت و مشهور شدن در میان مردم زمان بر خواهد بود و به کندی پیش خواهد رفت مثل لوگوی اپل، لوگوی نایک و…

حال به سلیقه شما بر می گردد که سازگاری را از اول انتخاب کنید و یا برعکس آن.

شرکت طراحی لوگوی رسام با مشاوران و تیم طراحی حرفه ای که داراست می تواند در زمینه طراحی لوگو به شما عزیزان یاری دهد، و قبل ازهر گونه اقدام برای طراحی لوگو با در نظر گرفتن تمام نکات مرتبط به کسب و کارتان بهترین مشاوره و انتخاب را برای شما عزیزان ارائه خواهد کرد.

اما منظور از لوگوی خاص چیست؟ لوگوی خاص به این معناست که لوگوی شما نسخه کپی شده از کارهایی که از قبل طراحی شده نباشد و به صورت انحصاری فقط و فقط برای کسب و کار شما طراحی شود.

زمانی که شما لوگویی خاص و منحصر به فرد می خواهید، باید به دنبال شرکت طراحی لوگویی باشید که دارای تیم حرفه ای و خلاق باشد، شرکت طراحی لوگوی رسام یکی از شرکت هاییست که با سابقه کاری خود ثابت کرده توانایی طراحی لوگو هایی خاص و حرفه ای را دارد.

لوگوی خاص لوگویی است که شما نتوانید مشابه آن را در میان رقبای خود پیدا کنید و منحصرا برای کسب و کار شما باشد، لوگوی خاص شناسنامه ی کسب و کار شما محسوب می شود.

لوگوی حرفه ای، لوگویست که علاوه بر وجود خلاقیت در آن، ساده هم باشد.همیشه شنیده اید که بیشتر افراد معتقدن سادگی از مد نمی افتد. شما نمی توانید هر ساله لوگوی جدیدی برای کسب و کار خود طراحی کنید اما می توان آن را بعد از مدتی بروزرسانی کرد، به نوعی که تغییرات باعث اختلاف فاحش بین لوگوی قبلی و لوگوی جدید نشود. تغییرات فاحش می تواند باعث فراموشی لوگوی شما در ذهن مشتریانتان شود. پس اگر قصد بروزرسانی لوگوی خود را دارید به این نکته مهم دقت کنید.

اما چاره چیست؟

اگر می خواهید لوگوی شما همیشه بروز، مدرن، محبوب و ماندگار باشد سادگی را چاشنی لوگوی خود کنید زمانی که شما لوگویی ساده اما خلاقانه داشته باشید همیشه بروز هستید.

اما در مورد تغییر این که بگوییم کاملا همان لوگویی که بر فرض ۱۰ سال پیش داشتید بدون تغییر بماند منطقی نیست چراکه بروز شدن و مدرن تر شدن برای لوگو نیز امری ضروری و مهم است. این تغییرات به مرور زمان و خیلی کم و جزئی انجام می گیرد بر فرض مثال لوگوی اپل که طی سال ها و در بازه های زمانی طولانی تغییری جزئی پیدا کرده تا به لوگویی که در حال حاضر می بینید برسد. این تغییرات اندک باعث می شود که مخاطب گنگ نشود و بتواند کسب و کار شما را به راحتی پیدا کند و در کنار آن شما لوگوی خود را بروز تر کرده اید و این موضوع تنها از پس یک تیم حرفه ای و خلاق بر می آید.

همانطور در مطالب قبلی به آن اشاره شد،استفاده ار رنگ مناسب در طراحی لوگو بسیار حائز اهمیت است.هر رنگ برای مخاطب بیانگر و القا کننده ی نوعی از احساسات است،بنابراین هر کسب و کاری متناسب با ماهیتش و هدفی که دنبال می کند رنگ مناسب خودرا در لوگوی طراحی شده اش به کار میبرد.

برای مشاوره و سفارش طراحی لوگو با ما تماس بگیرید

کلیک کنید
۰۹۱۲۵۹۵۹۷۵۷

 

برخی از نمونه کارهای طراحی لوگو

طراحی لوگو بازلیکو
بازلیکو
موکاپ لوگو بازلیکو
موکاپ دورسا پلاس
دورسا پلاس
لوگو دورسا پلاس
موکاپ گام نو
گام نو
طراحی لوگو گام نو
طراحی لوگو حس خوب
موکاپ حس خوب
حس خوب
طراحی لوگو لایکرا
موکاپ لایکرا
لایکرا
موکاپ اُیو کالا
اُیو کالا
طراحی لوگو اُیو کالا
موکاپ رئیس
رئیس
طراحی لوگو رئیس
طراحی لوگو سمیرا
موکاپ سمیرا
سمیرا
طراحی لوگو سیم بافت
موکاپ سیم بافت
سیم بافت
موکاپ والگ
والگ
طراحی لوگو والگ
موکاپ ویمانا
ویمانا
طراحی لوگو ویمانا
طراحی لوگو زاراوت
موکاپ زاراوت
زاراوت

چند دلیل برای سرمایه گذاری بر روی طراحی حرفه ای لوگو :

 • یک لوگوی بزرگ و حرفه ای احساس خوبی به شما می‌دهد
 • طراحی شده با یک مفهوم و استراتژی حرفه ای شرکت شما
 • یک لوگوی خوب به کسب ‌وکار شما یک هویت تجاری می‌دهد و باعث می‌شود تبلیغ شما آسان‌تر شود
 • لوگو به شما کمک خواهد کرد تا یک تصویر حرفه‌ای را به پروژه کاری خود اضافه کنید
 • شما شاهد بازگشت سرمایه خود خواهید بود

طراحی لوگوی حرفه‌ای می‌تواند به شما کمک کند تا به تمام موارد بالا دست یابید. تماس شما با ما برای ایجاد یک لوگوی منحصر به فرد برای نشان دادن برند شما می‌تواند به معنی موفقیت آنی باشد. مشتریان در یک سوم از اولین برخورد خود، در مورد یک کسب‌ وکار سریعتر ارتباط برقرار می کنند. اغلب، لوگو و نام شرکت اولین چیزی است که آن‌ها می‌بینند، بنابراین بعضی اوقات یک لوگوی خوب طراحی ‌شده برای جلب مشتری احتمالی کافی است.

یکی از اساسی ترین گام ها قبل از شروع هر کسب و کاری طراحی لوگو می باشد. این موضوع تا آنجا اهمیت دارد که یک تصمیم قوی برای طراحی لوگو می تواند در موفقیت شما در آن کسب و کار نقش تعیین کننده ای را ایفا کند.
طراحی لوگو می تواند ارتباط بین شما و مشتریانتان را مانند یک زنجیر محکم نماید. لوگری شما می تواند در کاتالوگ ، تیزر تبلیغاتی ، عکس صنعتی یا هر جای کسب و کار شما استفاده شود.

طراحی لوگو به شکلی است که یک بیننده و یا یک مشتری شما وقتی با آن روبرو می شود می بایست به نحوی در ذهن او نسوخ نماید که درمکان ها ی مختلف بتواند بین رقبا ی شما بدون مکث شما را انتخاب کند. البته همخوانی یک طرح لوگو با تخصص و پیشه ی شما این کار را راحت تر می کند.

چرا خدمات طراحی لوگو در رسام تصویر متمایز است؟

طراحی منحصر به فرد

طراحی منحصر به فرد

طراحی لوگو یکی از مهمترین فاکتورهای پیشرفت یک برند است که می بایست به بهترین شکل طراحی گردد یک طراحی منحصر به فرد لوگو می تواند وجه تمایز برند شما با سایر رقبا باشد.

استفاده از جدیدترین متدها

استفاده از جدیدترین متدها

برای رسیدن به یک لوگوی منحصر به فرد باید از جدیدترین متدهای طراحی بهره برد چون لوگوی برند شما می بایست در نوع طراحی و استفاده از المان ها نیز منحصر به فرد باشد.

تجربه و دانش

تجربه و دانش

برای خلق یک لوگو منحصر به فرد تجربه و دانش دو آیتم بسیار مهم هستند که در مجموعه رسام به خوبی اجرا شده است . تجربه و دانش تیم طراحی رسام می تواند در به شما کمک کند که یک لوگوی عالی داشته باشید.

طراحی و اجرای خلاقانه

طراحی و اجرای خلاقانه

بهره بردن از برترین متدهای طراحی در کنار تجربه و دانش باعث می شود که طراحی خلاقانه لوگو به خوبی انجام پذیرد. برای ایجاد یک لوگوی منحصر به فرد باید طراحی کاملا خلاقانه انجام گیرد.

تاثیر رنگ سازمانی در انتخاب رنگ لوگو

بسیار از سازمان ها و موسسه ها دارای رنگ سازمانی می باشند و زمانی که می خواهند لوگویی را طراحی کنند از رنگ های سازمانی خود استفاده می کنند و این موضوع می تواند تناسب خوبی میان لوگو و رنگ سازمانی شرکت شما به وجود بیاورد.

انتخاب رنگ در طراحی لوگو براساس شناختی است که طراح از رنگ های مختلف دارد و حسی که هر رنگ می تواند در مخاطب ایجاد کند رنگ ها می توانند در حین حال هم حس خوب و هم حس بد به مخاطب منتقل کنند در این جا طراح و تیمی برنده است که درباره رنگ ها و تاثیر گذاری آن بر اشخاص آگاهی کاملی را داشته باشد، مجموعه طراحی لوگوی رسام دارای مهارت ها و توانایی ها و تخصص هایی هستند که می توانند به نحو احسنت لوگوی شما را طراحی کنند.

حال می خواهیم درباره رنگ ها توضیح مختصری بدهیم و بگوییم که هر رنگی دارای چه ویژگی هایی می باشد و چه حسی را به مخاطب می تواند منتقل کند.

رنگ قرمز

رنگ قرمز به دلیل جیغ بودن و حالتی که مانند رنگ خون است باعث انتقال هیجان می شود تجربه ثابت کرده که رنگ قرمز باعث جلب توجه می شود و یکی دیگر از ویژگی هایی که می تواند در بسیاری از کسب و کار ها مخصوصا کسب و کار هایی که در حوزه مواد غذایی کار می کنند استفاده کرد افزایش اشتها می باشد به همین دلیل بیشتر فست فودی ها و رستوران ها و برند های موتد غذایی از رنگ قرمز برای طراحی لوگوی خود استفاده می کنند.

رنگ زرد

به دلیل شباهت رنگ زرد به رنگ نور خورشید و انرژی که توسط این رنگ به مخاطب القا می شود از رنگ زرد در سازمان هایی که نیاز به ایجاد هیجان و انرژی در مشتری می باشند بسیار کار آمد و کاربردی است.

رنگ نارنجی

رنگ نارنجی مانند رنگ قرمز می باشد و می تواند بر اشتهای فرد تاثیر گذارد و از آن برای طراحی لوگوی رستوران ها و لوگوی مواد غذایی مانند نوشابه ها استفاده می کنند رنگ نارنجی ترکیبی از رنگ قرمز و زرد و خصوصیات آن نیز ترکیبی از خصوصیات رنگ زرد و رنگ قرمز، از مهم ترین و بارز ترین خصوصیات موجود در رنگ قرمز و زرد جلب توجه در مخاطب است.

رنگ آبی

رنگ آبی می تواند به خوبی به مخاطب حس آرامش را منتقل کند در کل رنگ آبی از طرفداران زیادی برخوردار است و می تواند کمک خوبی به محبوبیت لوگوی شما در میان عموم مردم کند.

برای طراحی لوگوی بیشتر موسسه ها و سازمان هایی که می خواهند حس آرامش و اطمینان را به مخاطب القا کنند از رنگ آبی استفاده می کنند مثلا لوگویی که مختص فروش وان و جکوزی و یا لوگویی که مربوط به سایتی است که با هدف انتقال حس و حال مثبت راه اندازی شده است.

نرم افزار های طراحی لوگو و مزایا و معایب آن ها

نرم افزار های زیادی وجود دارد که برای طراحی لوگو استفاده می شوند، اما دو نرم افزار مشهور و معروفی که در این زمینه بیشتر از هر نرم افزاری استفاده می شود فتوشاپ و ایلوستریتور می باشند.

طراحی لوگو با ایلوستریتور

طراحی لوگو با ایلوستریتور

یکی از معروف ترین برنامه ها ونرم افزارها برای طراحی لوگو است که جزء نرم افزار های ادوبی می باشد، نسبت به نرم افزار فتوشاپ دارای پیچیدگی های بیشتری است اما فضای مشابهی دارند.

مزایا

بسیار پیشرفته است و می توان به وسیله آن لوگوی متحرک ساخت و همچنین طرح های پیچیده تری را می توان به وسیله ایلوستریتور طراحی کرد و طراحی به سبک پرسپکتیو در این نرم افزار اجرا نمود.

معایب

این نرم افزار بر خلاف فتوشاپ دارای فضایی کاربر پسند نیست و ارتباط برقرار کردن طراح با این نرم افزار نسبت به فتوشاپ کمتر است، همچنین از تایپ فارسی و طرح های انیمیشنی پشتیبانی نمی کند.

طراحی لوگو با فتوشاپ

یکی از نرم افزار های معروف و محبوب در میان افراد نرم افزار فتوشاپ است که به دلیل ابزار هایی که دارد طراحان زیادی طرفدار آن هستند و برای طراحی لوگو و … از آ‌ن بهره می برند. البته علاوه بر طراح های لوگو، طراحان وب و عکاس ها نیز برای ادیت عکس های خود از فتوشاپ استفاده می کنند، فتوشاپ نیز جزء نرم افزار های ادوبی می باشد.

مزایا

فتوشاپ دارای فضایی کاربرد پسند است در واقع طراح به خوبی می تواند به وسیله ابزار های موجود در آن به طراحی بپردازد و حتی امکان سه بعدی کردن طرح خود را داشته باشد، همچنین به وسیله ی نسخه هایی که برای تلفن های همراه ساخته شده در مواقعی که لپ تاپ و یا کامپیوتر در دسترس نیست می توانند از نسخه موبایل آن بهرمند شوند.

معایب

هر نرم افزاری دارای مزایا و معایبی می باشد فتوشاپ نیزاز این موضوع مستثنی نیست، همان طور که دارای مزایایی هست همان گونه نیز معایبی را دارا می باشد.از جمله معایب آن می توان به موضوع حجم بالای فایل اشاره کرد، در کل از فتوشاپ کمتر برای طراحی لوگو استفاده می شود و بیشتر از نرم افزار ایلوستریتور استفاده می گردد.

طراحی لوگو با فتوشاپ

طراحی لوگو خوب در شرکت طراحی لوگو :

اهمیت انتخاب لوگو بسیار زیاد است. این یک جمله کلیدی و بسیار مهم برای شرکت هایی است که تازه تاسیس هستند و می خواهند در این بازار سهمی برای خود داشته باشند. چون برند شما را با لوگوی شما خواهند شناخت و این بسیار مهم است که یک لوگوی عالی را انتخاب نمایید.
طراحی لوگو با توجه به بافت رقابتی کسب و کار های داخل شهر اگر فاکتور اصلی انتخاب مشتری نباشد حتما یکی از فاکتور های مد نظر مشتری است. لوگوی شما اولین نقطه ی تماس کسب و کار شما با جهان خارج است. طراحی لوگو نیازمند فاکتور های پیچیده ای است.
فاکتور هایی مثل مهارت های طراحی ، خلاقیت و ایده پردازی، اجرای دقیق و هدفمند ، شناخت رنگ و توانایی ارتباط کسب و کار با لوگو. یک طراح هرچند که تسلط کامل بر طراحی را داشته باشد باید صنعت کسب و کار یا محل کار را به خوبی بشناسد و نیاز ها را درک کند.
پس حتما این نکته را فراموش نکنید که انتخاب یک شرکت طراحی لوگو تا چه اندازه می تواند مهم و اثرگذار باشد. تفاوت های زیادی بین یک شرکت حرفه ای طراحی لوگو با شرکت ها مبتدی است چون شناخت بازار و آنالیز رقبا باید در طراحی لوگوی شما دخیل باشد تا بتوان یک لوگو در شان برند شرکت شما طراحی شود.
طراحی لوگو یکی از زیر مجموعه های کوچک از نام تجاری شما به حساب می آید و به یقین آینده نام تجاری شما در شهر یا منطقه خود منوط به گام های بعدی شما می باشد.

بهترین گرافیست و شرکت طراحی لوگو

هدف یک طراحی لوگو ایجاد یک شاهکار نیست با توجه به اینکه بعضی از افراد به دنبال یک لوگو سریع و ارزان هستند و نه تنها بهایی برای آن نمی پردازند بلکه در کمترین زمان ممکن بهترین لوگو را می خواهند و همانطور که گفته شد این یک روش غلط است چون طراحی یک لوگوی خوب می تواند در افزایش قدرت برند شما اثرگذار باشد.
قبل از معرفی فاکتور های انتخاب یک شرکت طراحی لوگو باید چند نکته را بیان کنیم:

 1. حتما برای طراحی لوگوی خود وقت مناسب را در نظر بگیرید . صبر باعث می شود طراح شما خروجی رضایتمندی را تحویل دهد. چون باید همه مولفه های موجود را بررسی و سپس شروع به طراحی نمود.
 2. برخی انتظارات خود را از طراح شفاف بیان کنید. همه چیز را به طراح لوگو نسپارید. مخصوصا اگر به دنبال سبک یا موضوع خاصی هستید. در بعضی مواقع یک سری اطالاعات از رقبا و حتی نوع محصولات شما می تواند در نوع طراحی لوگو تاثیر گذار باشد.
 3. حتما خروجی های یک طراح یا نمونه کار های گرافیست را مشاهده کنید تا ببینید انتظار شما قابل برآورده شدن است یا خیر.
  بعد از اعلام آمادگی شما گام بعدی تحلیل و بررسی یک شرکت طراحی لوگو در کرج است.

انتخاب بهترین نوع طراحی لوگو در مجموعه رسام

شما با انتخاب ما به عنوان بهترین شرکت طراحی لوگو در کرج، می توانید در هر زمینه ای که فعالیت دارید یک لوگوی حرفه ای داشته باشید که از جمله آن ها می توان به این موارد اشاره کرد: لوگوی تجاری، لوگوی رستوران و کافی شاپ، لوگوی آرایشگاه یا سالن زیبایی، لوگوی ورزشی، لوگوی پزشکی و …

شرکت ما با تیم حرفه ای و متخصصی که دارد از بین انواع طراحی لوگو بهترین گزینه را برای شما انتخاب می کند. انواع طراحی لوگو شامل موارد زیر می باشد:

 • لوگو نوشتاری
 • لوگو تصویری
 • لوگو مونوگرام
 • لوگو مسکات
 • لوگو ترکیبی

با توجه به کسب و کار شما و شخصیت برندتان، طراح ما بهترین نوع طراحی لوگو را برای شما انتخاب می کند زیرا تمام تلاش تیم طراحی لوگو شرکت ما این است که بهترین ها نصیب شما بشود.

مراحل طراحی لوگو حرفه ای

برای آن که طراح بتواند لوگویی حرفه ای برای شما طراحی کند نیاز است که قبل از هر موضوعی اطلاعات کافی درباره شرکت، موسسه، فروشگاه و … داشته باشد در این صورت ایده هایی متناسب با نوع کسب و کار شما پیدا می کند و راحت تر می تواند به طراحی لوگو بپردازد، در نتیجه ما در این قسمت با بیانی ساده و شفاف درباره مراحلی که برای طراحی لوگوی شما انجام می گیرد صحبت می کنیم.

شناخت نوع لوگو و طراحی براساس آن

ابتدا باید نوع لوگوی شما مشخص شود با توجه به مطالبی که در ابتدا گفته شد و انواع لوگو ها براساس هدف لوگو، شما با انواع لوگوها و نحوه و سبک طراحی آن آشنا شده اید پس در این مرحله به خوبی می توانید اطلاعات مفیدی را در اختیار طراح برای طراحی لوگو خود قرار دهید.

گردآوری اطلاعات

طراحان حرفه ای و تیم خلاق همیشه دارای اطلاعاتی بروز و مدرن درباره کار خود هستند، به طور مثال طراحی لوگو زمانی که به یک تیم خلاق طراحی لوگو سپرده شود این تیم سریعا بعد از شناخت کامل از شرکت، موسسه ، فروشگاه و… به گردآوری اطلاعات راجب رقبای شما و افرادی که دارای کسب و کاری نظیر شما هستند می پردازند تا بتوانند طراحی لوگو را به نحوه احسنت انجام داده و لوگوی شما قابل رقابت با سایر لوگو ها و حتی بهتر از آن ها باشد.
در بحث گردآوری اطلاعات موضوع بررسی رقبا و تحقیق جامع و کامل بسیار با اهمیت است، همین موارد است که باعث می شود یک تیم خلاق و حرفه ای از یک طراح مبتدی متمایز شود چرا که وقتی تیم بر روی لوگوی شما متمرکز می شود غالبا ۴-۵ نوع فکر و ایده و راه حل وجود دارد و خروجی که توسط ۵ فرد متفکر و خلاق به وجود می آید از خروجی یک شخص قطعا کامل تر حرفه ای تر و خلاقانه تر می باشد.

مشاوره به صاحب لوگو

بعد از آن که تیم طراحی شناخت کاملی از نوع کسب و کار و هدف لوگوی شما پیدا کردند حال وقت آن رسیده که به شما در طراحی لوگو مشاوره دهند، البته بیشتر اوقات صاحب لوگو می خواهد که با توجه به نظرات و سلیقه اش لوگویی متناسب طراحی کنند اما گاهی مشاوران براساس تجاربی که در طی سال ها طراحی لوگو بدست آورده اند قطعا می توانند نظرات و پشنهادات خوبی را به شما ارائه دهند پس نسبت به ایده ی ذهنی خود انعطاف پذیر باشید. به شما پیشنهاد می کنیم که همیشه از مشاوره های تیم های حرفه ای استقبال کنید مخصوصا تیمی که قرار است هویت و لوگوی شما را طراحی کند.

گزینش ایده های خلاقانه و طراحی اولیه

حال بعد از شناخت شرکت و جمع آوری اطلاعات نوبت به آن رسیده که از بین ایده های داده شده بهترین ها انتخاب شود و طراحی اولیه آن صورت گیرد.
بیشتر اوقات طراحی ابتدایی و اولیه با استفاده از قلم بر روی کاغذ انجام می گیرد، طراحان به سرعت ایده های خلاقانه را برمی گزینند و آن را بر روی کاغذ رسم می کنند در این حالت متوجه می شوند که کدام یک از این ایده ها بهتر می باشد. سپس به طراحی آن با استفاده از نرم افزار های طراحی لوگویی که در مطالب قبلی به آن اشاره کردیم می پردازند.
طرح اولیه ای که توسط طراح، طراحی می شود از اهمیت بالایی برخوردار است و باید قوانین طراحی لوگو و استاندارد ها رعایت کرده باشد تا بتواند لوگویی حرفه ای محسوب شود.

طراحی با جزئیات

در این مرحله یکی از طرح هایی که بر روی کاغذ کشیده شده بود براساس نظرات تیم و کارفرمای تیم طراحی انتخاب می گردد و به مرحله بعدی یعنی انتخاب اتود و طراحی با جزئیات وارد می شود.
گاهی ممکن است جزئیات را نیز بر روی کاغذ رسم کنند، اما بیشترمواقع این مرحله را در نرم افزار های مرنبط انجام می دهند. بعد از آن که جزئیات به لوگو اضافه شد در میان لوگو ها یک لوگو به عنوان برترین لوگو انتخاب می شود.

نظرات نهایی مشتری

بعد از آن که طراحی انجام شد، مشتری نظر نهایی خود را درباره لوگوی طراحی شده می دهد. در صورت رضایت مشتری لوگو به شخص تحویل داده می شود.
اما اگر نظر وی مساعد نبود، تغییرات لازمه بر روی لوگو انجام می شود، چرا که یک تیم حرفه ای علاوه بر مشاوره هایی که با توجه به تجربه خود به مشتری می دهد، همان گونه هم نظر و رضایت مشتری برایش مهم و حائز اهمیت است.

تحلیل و بررسی یک شرکت طراحی لوگو

تحلیل و بررسی یک شرکت طراحی لوگو

انتخاب یک طراحی لوگو را با توجه به گستردگی شرکت های طراحی با عجله انجام ندهید. بسته به بودجه ی شما و هدف شما می توانید از برگزاری یک مسابقه با یک جایزه ی وسوسه انگیز شروع کنید و از همه ی طراحان دعوت به همکاری و شرکت در مسابقه را داشته باشید.

یا با تحقیق در باره یک شرکت طراحی لوگو در کرج و دیدن نمونه کارهای اجرا شده نسبت به عقد قرارداد اقدام کنید. در این بخش شما باید با دید کامل و تحقیق زیاد شرکت طراح لوگو را انتخاب نمایید چون انتخاب شرکت طراحی لوگو می تواند به شما کمک کند تا قوی شوید و رشد کنید. استفاده از مشاوره می تواند مسیر جدیدی را برای شما در فضای رقابتی ایجاد نماید.

طراحی یک لوگوی خوب برای هر کسب‌وکار ضروری است زیرا یک بلوک پایه‌ای پایه است که شما می‌توانید یک برند بزرگ‌تر بسازید. لوگو، نشان تجاری شما نیست. یک لوگو و یک نشان تجاری دو چیز جداگانه هستند ، اما البته یک لوگو، نقش بزرگی را در ایجاد هویت شرکت شما بازی می‌کند. اغلب، به یک نمایش تصویری نمادین از نام تجاری تبدیل می‌شود.

همانطور که کسب ‌وکار شما رشد می‌کند، احتمالا می‌خواهید برند خود را به اشکال مختلف وارد رسانه کنید. این می‌تواند شامل همه چیز از مطالب چاپی گرفته تا محتوای آنلاین، از نمایشگاه‌های تجاری و هدایای رایگان باشد.

آیا می دانید قیمت طراحی لوگو در کرج چقدر است؟

هر کسب و کاری با توجه به شرایط کاری مخصوص خودش، سفارش مشتری و بسیاری موارد دیگر، دستمزد خود را تعیین می کند. برای تعیین کردن قیمت طراحی لوگو در کرج نیز باید موارد زیادی در نظر گرفته شود. با توجه به این که فرد یا تیم طراح آماتور هستند یا حرفه ای، میزان کیفیت کار چقدر است، خلاقیت طراحی لوگو تا چه حد است و … قیمت طراحی لوگو در کرج تعیین می شود. به همین دلیل قیمت طراحی لوگو همیشه یک عدد ثابت نیست و با توجه به فاکتورهای مختلف از مقدار کم تا رقم های میلیونی را شامل می شود.

پس اگر به دنبال بهترین شرکت طراحی لوگو در کرج هستید، وقت را از دست ندهید و با کارشناسان ما تماس بگیرید. بعد از کسب اطلاعات بیشتر حتما به ما اعتماد پیدا می کنید و ما بهترین پاسخ را به اعتماد شما می دهیم.

قیمت طراحی لوگو

با توجه به تیم و کارشناسانی که طراحی لوگو را انجام می دهند میزان هزینه متفاوت است. هر چقدر طراحان حرفه ای تر باشند میزان قیمت طراحی افزایش می یابد اما از آن جا که لوگو هویت شرکت شما را مشخص می کند و براساس این که لوگو غیرقابل تغییر است مگر تغییر های بسیار جزئی و در بازه های زمانی، بنابراین طراحی لوگو از اهمیت بالایی برخوردار می باشد و شرکتی برنده رقابت سرسختانه در بازار کسب و کار می شود که هویت خود را با خلاقانه ترین و ایده آل ترین لوگو به نمایش بگذارد.

البته لازم به ذکر است که هر طراحی که با قیمت بالایی برای شما طراحی لوگو انجام می دهد لزوما حرفه ای نیست و شما برای آن که بتوانید متوجه شوید قیمت پرداختی شما برای طراحی لوگو متناسب با لوگو طراحی شده می باشد یا خیر؟ بهتر است که نمونه کارهای طراح و یا تیم طراحی را مشاهده کنید و ببینید که با چه کسانی و چه برندهایی در گذشته کار کرده اند در این صورت می توانید به راحتی بسنجید که آیا میزان هزینه ای که قرار است برای طراحی لوگو بپردازید به صرفه یا خیر؟

مجموعه رسام با توجه به تیم طراحی و گرافیست های قویی و خلاقی که دارد و با هدف کمک به مشتریان در زمینه موفقیت در کسب و کارشان وافزایش سهم بازار، قبل از هر گونه طراحی نمونه کارهای خود را به نمایش می گذارد و همین موضوع باعث می شود که مشتری خود تمایل به همکاری با تیم رسام داشته باشد.

همچنین مجموعه رسام باور دارد که برای رشد کسب و کار و رونق اقتصادی در بازار کار، هر شرکت و تولیدکننده و یا موسسه ای باید دارای لوگویی حرفه ای و خلاقانه باشد چرا که خلاقیت و ایده های جدید و نو همیشه موجب جلب رضایت مشتریان است. در کل انسان ها طرفدار ایده ها و طرح های بصری خلاقانه بوده و خواهند بود. رسام با تفکر زیبا و نگاهی خلاقانه می تواند تیمی برگزیده برای طراحی لوگوی شما عزیزان باشد.

با کارشناسان ما تماس بگیرید 09125959757