طراحی لوگو حرفه ای

طراحی لوگو حرفه ای

سر فصل های مهم این مقاله :

ما را به اشتراک بگذارید

طراحی یک لوگوی به یاد ماندنی برای راه ‌اندازی کسب ‌و کار موفق این روزها ضروری است. چنین لوگویی به ابزاری موثر در دست بازاریابان تبدیل می‌شود تا یک هویت برند قابل ‌اعتماد از کسب ‌و کار ایجاد کند. اما برخی اصول اساسی برای ایجاد یک آرم منحصر به فرد وجود دارد. تنها یک نشانه خوب می‌تواند به صورت هدفمند برای رشد کسب ‌و کار شما نقش داشته باشد.

لوگو چیست؟

برای درک این که لوگو چیست، ابتدا باید بفهمیم که هدف اصلی این لوگو چیست. فرآیند طراحی باید هدف قرار دادن سریع لوگو، جلب اعتماد، تحسین، وفاداری و برتری ضمنی باشد. لوگو یکی از جنبه ‌های تجاری یا  ماهیت اقتصادی یک شرکت است، و اشکال آن، رنگ‌ها، فونت ها و تصاویر معمولا در یک جایگاه بازار تفاوت دارند. لوگوها برای تشخیص این تفاوت ها کاربرد دارند.

اهمیت طراحی لوگو حرفه ای

طراحی لوگو حرفه ای برای انجام یک کسب ‌و کار در دنیای رقابتی بسیار مهم است. کسب‌ و کار شما باید با بسیاری از افراد ایجاد شده و همچنین تغییرات جدید را در جایگاه خاص شما برای مقابله با رقبا آماده می کند. در حالی که استفاده از یک برنامه بازاریابی ضروری است، مهارت‌های ارتباطی بصری شما به همان اندازه برای کسب ‌و کار شما مهم هستند.

با کمک تصاویری مانند لوگو، کارت ویزیت و کاتالوگ و دیگر طرح ‌های گرافیکی و غیره، کسب و کارها می‌توانند یک لحظه با مخاطب ارتباط برقرار کنند.

فراموش نکنید که اجرای یک کسب ‌و کار در این دنیای بسیار رقابتی امروز آسان نیست. براساس گزارش‌ها، ۸۰ درصد از تجارت‌ های کوچک در اولین سال از عملیات خود تعطیل شده‌اند. بقیه آن‌ ها به مدت دو یا سه سال از بازار خارج می‌شوند. تنها تعداد کمی از آن‌ ها می‌ توانند در بازارهای بزرگ شرکت کنند.

اما کسب و کارهایی که برای زنده ماندن شکست می‌خورند اغلب کسانی هستند که موفقیت را تجربه نمی‌کنند . مشاهده می‌شود که آن کارآفرینان که تلاش ‌های بیشتری برای ایجاد یک هویت برند قوی در بازار انجام دادند بیشتر موفق می شوند.

شرکت هایی که با شکست مواجه می شوند معمولا اهمیتی به نام تجاری نمی دهند. بنابراین برقراری ارتباط بصری خوب با مردم برای اجرای یک کسب ‌و کار موفق ضروری است. این دلیل آن است که کارآفرینان مدرن بر ایجاد جلوه ‌های بصری منحصر به فرد تاکید زیادی دارند.

طیف گسترده ‌ای از تصاویری که ممکن است به کسب‌ و کار شما کمک کنند وجود دارد. اینها شامل لوگو، بروشور، کارت ویزیت، وب سایت، برنامه‌های تلفن همراه، نوع بسته ‌بندی و میزبانی طرح‌های دیگر هستند. اما لوگو مهم‌تر از همه این طرح‌ ها است.

لوگو بخش مهمی از انجام کسب ‌و کار در بازار است که بسیاری از رقبا توسط آن به دنبال جلب توجه مشتریان هستند. لوگو یک ابزار بازاریابی موثر برای گرفتن محصولات و خدمات شرکت به افراد و مشتریان هدف است. اما این مزایا تنها زمانی قابل‌دسترسی هستند که طراحی لوگو حرفه‌ای باشد.

در واقع طراحی لوگو حرفه ای در کرج باید به تناسب ماهیت شرکت و نوع محصولات تولید انجام گیرد و بسیار مهم است که این طراحی لوگو توسط یک تیم حرفه ای انجام پذیرد.

عوامل موثر در طراحی یک لوگو حرفه ای

یک لوگوی خوب متمایز، مناسب، عملی، گرافیکی و ساده است و پیغام مورد نظر مالک را منتقل می‌کند. یک مفهوم ” معمولا پشت یک لوگوی موثر قرار دارد و پیام مورد نظر را نشان می‌دهد. یک لوگو باید در هر اندازه چاپ شود و در بیشتر موارد، می‌تواند بدون رنگ موثر باشد. یک لوگوی بزرگ اساسا به دو چیز خلاصه می‌شود: مفهوم عالی و اجرای عالی.

همواره افرادی که لوگو را می بینند کار طراحی آن را خیلی پیچیده و سخت نمی دانند و فکر می کنند که یک لوگوی کوچک زحمت و کار خاصی را طلب نمی کند. اما در واقع این طور نیست. حتی کوچکترین لوگو ها نیز حاصل ساعت ها و روزها تفکر و تلاش است.

شما اگر صاحب یک کسب و کار هستید که می خواهید به پیشرفت بیشتر برسید حتما می بایست یک طراحی لوگو حرفه ای در کرج داشته باشید. برای این کار می توانید با ما در تماس باشید تا بهترین طراحی را برای لوگو در اختیار شما بگذاریم.

۰۹۱۲ - ۵۹۵۹۷۵۷