خانه    عکاسی صنعتی در کرج

عکاسی صنعتی در کرج

عکاسی صنعتی در کرج
راهنمای مطالعه

عکاسی صنعتی یکی از کارهای پر هیجان و چالش برانگیز است. عکاسی صنعتی به صاحبان کسب و کار که قصد دارند محصول و خدمات خود را تبلیغ کنند، کمک می کند تا در این زمینه بهترین ارائه و معرفی را داشته باشند. در عکاسی صنعتی بیشتر از تجهیزات، محصولات، خدمات، ماشین آلات، کارکنان و مسئولان شرکت ها عکس تهیه می شود.

کار عکاس صنعتی این است که اهداف مختلف در محیط های صنعتی را سوژه عکاسی خود قرار دهد و از آن ها عکس تهیه کند. از این عکس ها می توان برای تبلیغات، استفاده در بروشور و کاتالوگ و… استفاده کرد. برخلاف عکاسی پرتره و منظره که سوژه عکاسی موجودات زنده هستند، در عکاسی صنعتی راوی داستان موجودات بی جانی هستند که عکاس صنعتی با خلاقیت و هنر خود باید آن ها را به طور جذابی به نمایش بگذارد و به عکس روح ببخشد.

می توان گفت عکاسی صنعتی به دلیل سختی و پیچیدگی کار نیازمند تخصص زیادی است و عکاسی در حوزه های دیگر مثل عکاسی پرتره، عکاسی از طبیعت، عکاسی تبلیغاتی، عکاسی محصول و … زیر شاخه ای از عکاسی صنعتی محسوب می شوند.

انواع عکاسی صنعتی در کرج

انواع عکاسی صنعتی در کرج

اگر شما صاحب کسب و کاری هستید و در حوزه صنعت مانند تکنولوژی، فناوری، ساخت و ساز و … فعالیت می کنید، می توانید به وسیله عکس های با کیفیت توجه مخاطبان را به سوی خود جلب کنید پس عکاسی صنعتی در کرج می تواند بازاریابی شما را تا حد چشمگیری بهبود ببخشد. در ادامه به چند نوع عکاسی صنعتی اشاره خواهیم کرد.

عکاسی تبلیغاتی چیست؟

عکاسی کردن از محصولاتی که باید تبلیغ شوند، عکاسی تبلیغاتی نام دارد. در این نوع عکاسی موارد و جزئیات به جذاب ترین شکل ممکن نشان داده می شوند تا بیننده به خرید کردن ترغیب شود. در طول روز موارد زیادی از این نوع عکاسی را مشاهده می کنیم در بیلبورد ها، کاتالوگ ها، بروشورها و … معمولا عکس های تبلیغاتی بدون پس زمینه و سایه هستند و پیام خود را با وضوح بالا به بیننده منتقل می کنند. درعکاسی تبلیغاتی و عکاسی از محصول هدف جذب مشتری از طریق انتقال میل به داشتن محصول و نیاز به محصول است.

تکنیک های عکاسی صنعتی و تبلیغاتی در کرج

تکنیک های عکاسی صنعتی در کرج: در عکاسی صنعتی در کرج معمولا از اشیاء بزرگ عکس تهیه می شود، مانند تجهیزات و ماشین آلات، کارمندان و … این عکس ها باید جذابیت و کیفیت بالایی داشته باشند. برای جذاب کردن تصاویر باید از اصول و تکنیک های عکاسی صنعتی استفاده کنید که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد.

تکنیک های عکاسی صنعتی و تبلیغاتی در کرج
تکنیک های عکاسی تبلیغاتی در کرج

تکنیک های عکاسی تبلیغاتی در کرج

در فرآیند تصمیم گیری بیننده برای خرید، عکس ها نقش بسیار مهمی دارند. یک عکس با کیفیت و جذاب می تواند حرفه ای بودن کسب و کار شما را به بیننده القا کند. برای رسیدن به این هدف، باید به تکنیک های عکاسی تبلیغاتی توجه داشت که در ادامه به معرفی آن ها می پردازیم.

ممکن است عکاسی صنعتی و یا تبلیغاتی برای شما چالش برانگیز باشد اما در هر کاری اصول و تکنیک هایی وجود دارد که با اطلاع از آن ها می توانید به موفقیت برسید.

مزایای عکاسی صنعتی و تبلیغاتی برای کسب و کار

ایجاد یک کسب و کار جدید برای کسب درآمد است پس حتما شما که صاحب شغلی هستید به دنبال افزایش درآمد خود می باشید. درست است که در زمینه ی شغلی شما، باید خودتان بر اساس ذهن و خلاقیت خود کار کنید؛ اما در زمینه عکاسی صنعتی و تبلیغاتی اگر حرفه ای نیستید بهتر است کار را به کاردان بسپارید. یک عکس جذاب می تواند اعتبار کار شما را تا حد زیادی افزایش دهد. مزایای عکاسی صنعتی و تبلیغاتی برای کسب و کار شما قابل چشم پوشی نیست. در ادامه به برخی از این مزایا اشاره خواهیم کرد.

در دنیای امروز که زندگی با سرعت بیشتری در جریان است، مردم کمتر فرصت خواندن دارند و اگر وقت هم داشته باشند حوصله چندانی برای این کار نخواهند داشت. تصاویر زیادی در طول روز در برابر چشمان ما قرار می گیرد اما طبیعتا هر تصویری توجه ما را به خود جلب نخواهد کرد. عکاسی صنعتی و تبلیغاتی به شیوه خودش محصول و پروژه شما را برای مردم به نمایش می گذارد. عکاسی صنعتی و تبلیغاتی سعی می کند به نحو جذابی تصویر برداری کند تا سوژه مورد نظر در ذهن بیننده ماندگار شود.

مزایای عکاسی صنعتی و تبلیغاتی برای کسب و کار

عکاسی صنعتی و تبلیغاتی می تواند علاوه بر نمایش پروژه و محصول شما، می تواند شما را از سایر رقبایتان متمایز کند، زیرا با تمرکز بر روی ویژگی های مخصوص به کارتان، عکس هایی منحصر بفردی خواهید داشت.

تعرفه هزینه عکاسی در کرج

لازم به ذکر است در مبحث هزینه عکاسی صنعتی در کرج عوامل زیادی تأثیر گذار هستند، عواملی مثل تجهیزات مورد نیاز برای عکاسی صنعتی در کرج و عکاسی تبلیغاتی در کرج، ممکن است محصولی کوچک باشد و نیاز به شاخه های نور کمتری داشته باشد در مقابل محصولی آنقدر بزرگ باشد که برای عکاسی نیازمند تعداد بیشتری شاخه نور باشد. مورد دیگری که در هزینه عکاسی تأثیر گذار است محل عکاسی است، این که عکاسی در استودیو انجام شود یا در فضای باز و به درخواست کارفرما انجام شود. هم چنین میزان سختی کار است. منظور از سختی کار عکاسی از محصولاتی که نور را منعکس می کنند و یا ابعاد خیلی کوچک و خیلی بزرگی دارند.

یک عکاس صنعتی همان طور که قبلا گفتیم ممکن است در حین کار با خطراتی نیز رو به رو شود و یا این که عکاس تبلیغاتی برای یافتن بهترین زاویه عکاسی باید خیلی تلاش کند و همه این ها باعث می شود کار عکاسی را سخت کند.

بهترین راه برای اطلاع از هزینه عکاسی در کرج تماس با مجموعه رسام تصویر و گرفتن مشاوره از متخصین در این حوزه می باشد، با این کار شما می توانید با توجه به شرایط و بودجه خود و هم چنین با در نظر گرفتن هدفتان از عکاسی صنعتی بهترین تصمیم را اتخاذ کنید.

سوالات متداول درباره عکاسی صنعتی و تبلیغاتی در کرج

در هر کار و فعالیتی حتما سوالات و ابهاماتی وجود دارد که عکاسی صنعتی و تبلیغاتی در کرج نیز از این قاعده مستثنی نیست. سوالات در این زمینه عبارتند از:

هزینه عکاسی صنعتی و تبلیغاتی در کرج متغیر است و عوامل زیادی در تعیین آن نقش دارند. عوامل چون جنس محصول ( از لحاظ منعکس کردن نور)، ابعاد محصول و سختی کار( عکاسی از محصولات خیلی کوچک و خیلی بزرگ جزء عکاسی سخت محسوب می شود)، تعداد محصولات و عکس های درخواستی کارفرما.

با توجه به تعداد عکس ها و میزان ادیت و فتوشاپ عکس ها در بازه ی ۱ الی ۱۵ روز بعد از پروژه عکس ها تحویل کارفرما می گردد.

با توجه به ابعاد محصول و هم چنین تعداد محصول برای عکاسی، محل عکس برداری مشخص می شود.

بله با توجه به اینکه یکی از حوزه های تخصصی رسام تصویر عکاسی صنعتی و تبلیغاتی باشد، همه ی تجهیزات عکاسی به زور می باشد.

در صورت نیاز در اختیار کارفرما قرار داده می شود.

در صورت نیاز در اختیار کارفرما قرار داده می شود.

مبلغی از قرارداد به عنوان پیش پرداخت دریافت می شود و الباقی مبلغ قرارداد بعد از اتمام پروژه دریافت می شود.

با کارشناسان ما تماس بگیرید 09125959757