طراحی آرم و لوگو

طراحی آرم و لوگو

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که مهمترین بخش یک کسب و کار چیست؟ جواب ما به شما این است : لوگوی آن شرکت.
برخی از بزرگ‌ترین نام‌های تجاری در دنیا، لوگوهای نمادین خاصی دارند که در سراسر جهان شناخته می‌شوند. لوگوی زرد مک‌دونالد، نماد اپل، نماد پرنده آبی توییتر ، همه نمونه‌هایی هستند که در آن‌ها لوگو فورا قابل ‌تشخیص است. حتی اگر شما هرگز مشتری آن ها نیز نبوده باشید با دیدن لوگوی آن ها فورا نی توانید تشخیص دهید که این لوگو متعلق به کدام برند است. لوگو بخش مهمی از مارک تجاری شما است، پس مهم است که لوگوی خود را درست به دست آورید.

در استان البرز و بالاخص شهر کرج به واسطه حضور جمعیت زیاد مردمی و شرکت های تولیدی و صنعتی می بایست به امر طراحی درست لوگو دقت کافی را داشته باشیم.
طراحی لوگو در کرج باید همانند سایر شهرهای بزرگ ایران انجام پذیرد. طراحی لوگو همانطور که گفته شد از اهمیت ویژه و خاصی برخوردار است چون شما قرار است با این لوگو در بازار رقابت با سایر رقبا محصولات و خدمات خود را به فروش برسانید.

اگر طراحی لوگو در کرج به خوبی انجام پذیرد می تواند برای همیشه یک راه تضمین کننده فروش محصولات شما باشد. طراحی درست لوگو باعث می شود که مشتریان شما و یا حتی کسانی که مشتری شما نیستند همیشه برند شما را به خاطر داشته باشند. طراحی لوگو در کرج متناسب با محیط شهری و کشوری باید انجام پذیردو حتی اگر شما قصد صادرات محصولات و یا خدمات خود را داشته باشید طراحی درست و دقیق لوگوی شما می تواند کمک شایانی به فروش و ماندگاری شما در سطح بازار نماید.

چند دلیل برای سرمایه گذاری بر روی طراحی حرفه ای لوگو :
یک لوگوی بزرگ و حرفه ای احساس خوبی به شما می‌دهد
طراحی شده با یک مفهوم و استراتژی حرفه ای شرکت شما
یک لوگوی خوب به کسب ‌وکار شما یک هویت تجاری می‌دهد و باعث می‌شود تبلیغ شما آسان‌تر شود
لوگو به شما کمک خواهد کرد تا یک تصویر حرفه‌ای را به پروژه کاری خود اضافه کنید
شما شاهد بازگشت سرمایه خود خواهید بود

راحی لوگوی حرفه‌ای می‌تواند به شما کمک کند تا به تمام موارد بالا دست یابید. تماس شما با ما برای ایجاد یک لوگوی منحصر به فرد برای نشان دادن برند شما می‌تواند به معنی موفقیت آنی باشد.
مشتریان در یک سوم از اولین برخورد خود، در مورد یک کسب‌ وکار سریعتر ارتباط برقرار می کنند. اغلب، لوگو و نام شرکت اولین چیزی است که آن‌ها می‌بینند، بنابراین بعضی اوقات یک لوگوی خوب طراحی ‌شده برای جلب مشتری احتمالی کافی است.
رنگ، فونت، اندازه و سبک آرم تجاری چیزهای زیادی در مورد یک کسب ‌وکار را می‌گوید، بنابراین شما می‌خواهید مطمئن شوید که نماینده چه کسی هستید و چه چیزی را تامین می‌کنید.

طراحی یک لوگوی خوب برای هر کسب‌وکار ضروری است زیرا یک بلوک پایه‌ای پایه است که شما می‌توانید یک برند بزرگ‌تر بسازید.
لوگو، نشان تجاری شما نیست. یک لوگو و یک نشان تجاری دو چیز جداگانه هستند ، اما البته یک لوگو، نقش بزرگی را در ایجاد هویت شرکت شما بازی می‌کند. اغلب، به یک نمایش تصویری نمادین از نام تجاری تبدیل می‌شود.
همانطور که کسب ‌وکار شما رشد می‌کند، احتمالا می‌خواهید برند خود را به اشکال مختلف وارد رسانه کنید. این می‌تواند شامل همه چیز از مطالب چاپی گرفته تا محتوای آنلاین، از نمایشگاه‌های تجاری و هدایای رایگان باشد.

متاسفانه برخی از شرکت های کوچک و جدید در کرج برای تبلیغات محصولات خود از یک لوگوی ثابت استفاده نمی کنند و هربار از یک لوگو استفاده می کنند. اگر طراحی لوگو در کرج به خوبی انجام پذیرد حتی این شرکت های کوچک نیز با استفاده از لوگوی حرفه ای خود می توانند برند خود را بهتر تبلیغ نمایند.
شما باید طراحی لوگوی خود را توسط متخصصین حرفه ای انجام دهید تا بتوانید در ثبیت برند خود برای به دست آوردن سهمی از بازار رقابتی قدم مهمی را بردارید. تیم مجرب رسام می تواند به شما در امر حرفه ای طراحی لوگو در کرج کمک نماید.

02633516480 09125959757
RASAM AGENCY
0912-5959757