خانه    خدمات

خدمات

عکاسی صنعتی

عکاسی-صنعتی

عکاسی صنعتی در رسام اصلی ترین و تخصصی ترین بخش اجرایی است. وظیفه ی ما در این بخش شناخت تکنیک های جدید عکاسی برابر آخرین متد عکاسی صنعتی در دنیاست. با شناخت تجهیزات و دوربین های حرفه ای به صورت مداوم خود را به بالاترین سطح کیفی عکاسی صنعتی می رسانیم.
عکاسی صنعتی در رسام تصویر در همه ی شاخه ها از جمله عکاسی خط تولید، عکاسی فلز و استیل ، عکاسی چرم ، عکاسی محصولات تولیدی و … انجام می شود.
اگر صاحب کارخانه و یا کارگاهی هستید . اگر محصولی تولید می کنید و یا خدماتی عرضه می کنید . در رسام تصویر با بهترین خروجی این خدمات و محصولات را به جهان معرفی می کینم.
یک عکس خوب باعث افزایش فروش می گردد.

ساخت انواع تیزر

ساخت-انواع-تیزر

اهمیت یک تیزر تبلیغاتی باعث می شود قصه ی فروش پر مخاطب تر شود. وقتی با ساخت یک تیزر تبلیغاتی کسب و کار خود را معرفی می کنید سالها تجربه و کیفیت خود را به نمایش می گذارید. ما در رسام تصویر در تمامی سبک های تیزر اعلام آمادگی کرده ایم و با خروجی های جذاب توانسته ایم لبخند رضایت را بر لبان مشتریان جاری کنیم.
در رسام تصویر انواع سبک تیزر از جمله تیزر رئال ، تیزر انیمیشن ، تیزر موشن گرافیک و استاپ موشن اجرا می گردد.
رسام تصویر با بهره گیری از تجهیزات به روز حرکتی و فیلمبرداری و تیم کارگردانی و تدوین می تواند پاسخگوی نیاز شما عزیزان باشد.
رسام تصویر متخصص در تبلیغات رایگان صدا و سیما در کرج و ارائه کمپین های تبلیغاتی ویدئویی تا حصول نتیجه در کنار شما می ماند.

خدمات طراحی

خدمات-طراحی

۹۹ درصد از خلاقیت ما در این واحد یعنی واحد طراحی گرافیک رسام اجرا می گردد. بچه های جوان و متخصص ما با ایجاد نوآوری و خلاقیت در اجرای کلیه خدمات طراحی بهترین کیفیت را ارائه می دهند. متخصصین رسام تصویر از فارغ تحصیلان رشتاه های گرافیک می باشند.
برخی از خدمات رسام تصویر طراحی لوگو نشان در کرج ، طراحی ست اداری و کاتالوگ و برخی از خدمات تدوین و چند رسانه ای را با کمترین زمان و بهترین خروجی انجام می دهند.
شناخت انواع نرم افزار های فتوشاپ ، کرل ، ارستریتور ، افترافکت و فلش ونرم افزار های دیگری چون ۳dmax و مایا و… به صورت کاملا تخحصصی اجرا می گردد.
ما گرافیک دیزاینرهای رسام با ایجاد ماندگاری رقابت می آفرینیم.

خدمات چاپ

خدمات-چاپ

به راستی می توان گفت که هیچ وقت عمر چاپ به پایان نخواهد رسید و هرچه به تصویر کشیده می شود بعد از چاپ در آن روح دمیده می شود.
رسام یکی از قدیمی ترین بخش های خود را بخش چاپ می داند، این بخش توسط کارشناسان چاپ دیجیتال و افست مدیریت می شود. هر آنچه شما عزیزان در خصوص چاپ افست و دیجیتال در کرج و همینطور چاپ روی سطوح مختلف را خواهان هستید در این مرکز انجام می شود.
از اهداف این مرکز کاهش واسطه و افزایش سرعت از طراحی تا چاپ برای مشتریان عزیز می باشد. ما در این مرکز سعی داریم تا با ایجاد تمایز در کیفیت جمع بزرگی از دوستان یا کارفرمایان خود را کنار هم داشته باشیم.

با کارشناسان ما تماس بگیرید 09125959757