خانه    شرکت طراحی لوگو در کرج

شرکت طراحی لوگو در کرج

طراحی لوگو در کرج و تمام نقاط ایران را با تیم حرفه ای و خلاق رسام تصویر تجربه کنید. طراحی لوگو همانطور که گفته شد از اهمیت ویژه و خاصی برخوردار است چون شما قرار است با این لوگو در بازار رقابت با سایر رقبا محصولات و خدمات خود را به فروش برسانید. شما باید در انتخاب طراح لوگوی خود وسواس بیشتری داشته باشید چون وجه تمایز شما با سایر رقبا از همین لوگو شروع می شود و شمات می توانید از طریق یک لوگوی خوب قدرت برند خود را به رقبا نشان دهید.

اگر طراحی لوگو به خوبی انجام پذیرد می تواند برای همیشه یک راه تضمین کننده فروش محصولات شما باشد. طراحی درست لوگو باعث می شود که مشتریان شما و یا حتی کسانی که مشتری شما نیستند همیشه برند شما را به خاطر داشته باشند. طراحی لوگو متناسب با محیط شهری و کشوری باید انجام پذیردو حتی اگر شما قصد صادرات محصولات و یا خدمات خود را داشته باشید طراحی درست و دقیق لوگوی شما می تواند کمک شایانی به فروش و ماندگاری شما در سطح بازار نماید.

داشتن یک لوگوی خوب و عالی و خلاقانه می تواند در ذهن مشتریان نیز ماندگاری بیشتری داشته باشد و آن ها با دیدن لوگوی شما نام برند و محصولات شما را نیز به یاد خواهند آورد.

البته همانطور که گفته شد این امر خیلی مهم است که شرکت طراحی لوگو یک شرکت قوی باشد تا بتواند با تناسب به اهداف شرکت شما یک لوگوی عالی را طراحی نماید. قوانین طلایی طراحی لوگو در کرج و دیگری فاکتورهای موثر برای انتخاب یک طراحی لوگو در کرج و محل کسب و کار را بررسی می کنیم.

چند دلیل برای سرمایه گذاری بر روی طراحی حرفه ای لوگو :

  • یک لوگوی بزرگ و حرفه ای احساس خوبی به شما می‌دهد
  • طراحی شده با یک مفهوم و استراتژی حرفه ای شرکت شما
  • یک لوگوی خوب به کسب ‌وکار شما یک هویت تجاری می‌دهد و باعث می‌شود تبلیغ شما آسان‌تر شود
  • لوگو به شما کمک خواهد کرد تا یک تصویر حرفه‌ای را به پروژه کاری خود اضافه کنید
  • شما شاهد بازگشت سرمایه خود خواهید بود

طراحی لوگوی حرفه‌ای می‌تواند به شما کمک کند تا به تمام موارد بالا دست یابید. تماس شما با ما برای ایجاد یک لوگوی منحصر به فرد برای نشان دادن برند شما می‌تواند به معنی موفقیت آنی باشد. مشتریان در یک سوم از اولین برخورد خود، در مورد یک کسب‌ وکار سریعتر ارتباط برقرار می کنند. اغلب، لوگو و نام شرکت اولین چیزی است که آن‌ها می‌بینند، بنابراین بعضی اوقات یک لوگوی خوب طراحی ‌شده برای جلب مشتری احتمالی کافی است.

یکی از اساسی ترین گام ها قبل از شروع هر کسب و کاری طراحی لوگو می باشد. این موضوع تا آنجا اهمیت دارد که یک تصمیم قوی برای طراحی لوگو می تواند در موفقیت شما در آن کسب و کار نقش تعیین کننده ای را ایفا کند.
طراحی لوگو می تواند ارتباط بین شما و مشتریانتان را مانند یک زنجیر محکم نماید. لوگری شما می تواند در کاتالوگ ، تیزر تبلیغاتی ، عکس صنعتی یا هر جای کسب و کار شما استفاده شود.

طراحی لوگو به شکلی است که یک بیننده و یا یک مشتری شما وقتی با آن روبرو می شود می بایست به نحوی در ذهن او نسوخ نماید که درمکان ها ی مختلف بتواند بین رقبا ی شما بدون مکث شما را انتخاب کند. البته همخوانی یک طرح لوگو با تخصص و پیشه ی شما این کار را راحت تر می کند.

اهمیت طراحی لوگو

لوگو در واقع یک اثر هنری ماندگار است که می بایست یک شناسنامه داشته باشد. در استان البرز و شهر کرج توجه به این موضوع از تابلو های فروشگاهها یا تبلیغات صاحبان و مدیران کسب و کار دیده می شود. رقابت در کرج برای داشتن یک لوگوی زیبا وارد دوره ی جدیدی شده است.
برای طراحی لوگو  باید به فاکتور های مختلفی اهمیت داد. اهمیت طراحی لوگو در کرج تا اینجاست که به علت همجواری با پاییتخت برخی از مشتریان شما می توانند به راحتی شما و رقبایتان را در کرج کنار گذاشته و یک مجموعه تهرانی را انتخاب نمایند.

ساخت بهترین لوگو

برای انتخاب یا طراحی یک لوگو به موارد زیر حتما دقت کنید:

  1. قبل از مشورت با طراح یا شرکت خود کمی تحقیق کنید
  2. برای انتخاب مجموعه ای که طراحی لوگو در کرج را انجام می دهد کمی تحقیق و بررسی کنید
  3. چند نمونه سبک طراحی شده مشابه سلیقه ی خود به طراح ارائه دهید
  4. به خوانایی و رسایی لوگو دقت کنید
  5. همکاران و رقبای خود در کرج را بررسی و لوگوی آنها خوب نگاه کنید

چرا خدمات طراحی لوگو در رسام تصویر متمایز است ؟

طراحی منحصر به فرد

طراحی منحصر به فرد

طراحی لوگو یکی از مهمترین فاکتورهای پیشرفت یک برند است که می بایست به بهترین شکل طراحی گردد یک طراحی
منحصر به فرد لوگو می تواند وجه تمایز برند شما با سایر رقبا باشد.

استفاده از جدیدترین متدهای طراحی

استفاده از جدیدترین متدها

برای رسیدن به یک لوگوی منحصر به فرد باید از جدیدترین متدهای طراحی بهره برد چون لوگوی برند شما می بایست در نوع
طراحی و استفاده از المان ها نیز منحصر به فرد باشد.

تجربه و دانش

تجربه و دانش

برای خلق یک لوگو منحصر به فرد تجربه و دانش دو آیتم بسیار مهم هستند که در مجموعه رسام به خوبی اجرا شده است .
تجربه و دانش تیم طراحی رسام می تواند در به شما کمک کند که یک لوگوی عالی داشته باشید.

طراحی و اجرای خلاقانه

طراحی و اجرای خلاقانه

بهره بردن از برترین متدهای طراحی در کنار تجربه و دانش باعث می شود که طراحی خلاقانه لوگو به خوبی انجام پذیرد.
برای ایجاد یک لوگوی منحصر به فرد باید طراحی کاملا خلاقانه انجام گیرد.

فاکتورهای موثر در طراحی لوگو

واقعیت امر این است کسانی که به دنبال راه اندازی یک کسب و کار جدید هستند در واقع گام اول را انتخاب برند می
دانند. این انتخاب برند و نام تجاری باعث می شود نگاه بیزنسی مردم را نیز همراه داشته باشد.

پس طراحی لوگو اولین گام بعد از انتخاب برند است. برای انتخاب یک لوگو یا طراحی لوگو شاید به طراحی حرفه ای آن
نیاز نباشد. و با یک شرکت طراحی لوگو و مبتدی و یا سرچ در اینترنت بتوانید ایده های ساده را دنبال کنید.

یک نکته مهم وجود دارد و آن این است که شاید برخی از شرکت ها برای اینکه در بازار رقابت بمانند می خواهند طرح
لوگوی خود را تغییر دهند البته این تغییر به معنی حذف لوگوی قبل نیست بلکه می تواند با یک طراحی جامع و عالی طرح
جدیدی برای لوگوی قدیمی ایجاد نمود.

طراحی لوگو خوب در شرکت طراحی لوگو :

اهمیت انتخاب لوگو بسیار زیاد است.
این یک جمله کلیدی و بسیار مهم برای شرکت هایی است که تازه تاسیس هستند و می خواهند در این بازار سهمی برای خود داشته باشند. چون برند شما را با لوگوی شما خواهند شناخت و این بسیار مهم است که یک لوگوی عالی را انتخاب نمایید.
طراحی لوگو با توجه به بافت رقابتی کسب و کار های داخل شهر اگر فاکتور اصلی انتخاب مشتری نباشد حتما یکی از فاکتور های مد نظر مشتری است. لوگوی شما اولین نقطه ی تماس کسب و کار شما با جهان خارج است. طراحی لوگو نیازمند فاکتور های پیچیده ای است.
فاکتور هایی مثل مهارت های طراحی ، خلاقیت و ایده پردازی، اجرای دقیق و هدفمند ، شناخت رنگ و توانایی ارتباط کسب و کار با لوگو. یک طراح هرچند که تسلط کامل بر طراحی را داشته باشد باید صنعت کسب و کار یا محل کار را به خوبی بشناسد و نیاز ها را درک کند.
پس حتما این نکته را فراموش نکنید که انتخاب یک شرکت طراحی لوگو تا چه اندازه می تواند مهم و اثرگذار باشد. تفاوت های زیادی بین یک شرکت حرفه ای طراحی لوگو با شرکت ها مبتدی است چون شناخت بازار و آنالیز رقبا باید در طراحی لوگوی شما دخیل باشد تا بتوان یک لوگو در شان برند شرکت شما طراحی شود.
طراحی لوگو یکی از زیر مجموعه های کوچک از نام تجاری شما به حساب می آید و به یقین آینده نام تجاری شما در شهر یا منطقه خود منوط به گام های بعدی شما می باشد.

مراحل انجام پروژه

مراحل انجام پروژه طراحی لوگو

بهترین گرافیست و شرکت طراحی لوگو

هدف یک طراحی لوگو ایجاد یک شاهکار نیست با توجه به اینکه بعضی از افراد به دنبال یک لوگو سریع و ارزان هستند و نه تنها بهایی برای آن نمی پردازند بلکه در کمترین زمان ممکن بهترین لوگو را می خواهند و همانطور که گفته شد این یک روش غلط است چون طراحی یک لوگوی خوب می تواند در افزایش قدرت برند شما اثرگذار باشد.
قبل از معرفی فاکتور های انتخاب یک شرکت طراحی لوگو باید چند نکته را بیان کنیم:
۱- حتما برای طراحی لوگوی خود وقت مناسب را در نظر بگیرید . صبر باعث می شود طراح شما خروجی رضایتمندی را تحویل دهد. چون باید همه مولفه های موجود را بررسی و سپس شروع به طراحی نمود.
۲- برخی انتظارات خود را از طراح شفاف بیان کنید. همه چیز را به طراح لوگو نسپارید. مخصوصا اگر به دنبال سبک یا موضوع خاصی هستید. در بعضی مواقع یک سری اطالاعات از رقبا و حتی نوع محصولات شما می تواند در نوع طراحی لوگو تاثیر گذار باشد.
۳- حتما خروجی های یک طراح یا نمونه کار های گرافیست را مشاهده کنید تا ببینید انتظار شما قابل برآورده شدن است یا خیر.
بعد از اعلام آمادگی شما گام بعدی تحلیل و بررسی یک شرکت طراحی لوگو در کرج است.

قیمت طراحی لوگو :

قبل از پاسخ دادن به هر سوالی برای این منظور باید دانست که لوگو یک اثر هنری مانند یک تابلوی نقاشی است. با توجه به اینکه در اتحادیه طراحان گرافیک هزینه ی ثابتی تعیین شده است اما قیمت های مختلفی برای طراحی لوگو وجود دارد.
هزینه طراحی لوگو به مدت زمان و تعداد اتود نیز بستگی دارد.

تحلیل و بررسی یک شرکت طراحی لوگو

انتخاب یک طراحی لوگو را با توجه به گستردگی شرکت های طراحی با عجله انجام ندهید. بسته به بودجه ی شما و هدف شما می توانید از برگزاری یک مسابقه با یک جایزه ی وسوسه انگیز شروع کنید و از همه ی طراحان دعوت به همکاری و شرکت در مسابقه را داشته باشید.
یا با تحقیق در باره یک شرکت طراحی لوگو در کرج و دیدن نمونه کارهای اجرا شده نسبت به عقد قرارداد اقدام کنید. در این بخش شما باید با دید کامل و تحقیق زیاد شرکت طراح لوگو را انتخاب نمایید چون انتخاب شرکت طراحی لوگو می تواند به شما کمک کند تا قوی شوید و رشد کنید. استفاده از مشاوره می تواند مسیر جدیدی را برای شما در فضای رقابتی ایجاد نماید.
طراحی یک لوگوی خوب برای هر کسب‌وکار ضروری است زیرا یک بلوک پایه‌ای پایه است که شما می‌توانید یک برند بزرگ‌تر بسازید.
لوگو، نشان تجاری شما نیست. یک لوگو و یک نشان تجاری دو چیز جداگانه هستند ، اما البته یک لوگو، نقش بزرگی را در ایجاد هویت شرکت شما بازی می‌کند. اغلب، به یک نمایش تصویری نمادین از نام تجاری تبدیل می‌شود.
همانطور که کسب ‌وکار شما رشد می‌کند، احتمالا می‌خواهید برند خود را به اشکال مختلف وارد رسانه کنید. این می‌تواند شامل همه چیز از مطالب چاپی گرفته تا محتوای آنلاین، از نمایشگاه‌های تجاری و هدایای رایگان باشد.
متاسفانه برخی از شرکت های کوچک و جدید برای تبلیغات محصولات خود از یک لوگوی ثابت استفاده نمی کنند و هربار از یک لوگو استفاده می کنند. اگر طراحی لوگو به خوبی انجام پذیرد حتی این شرکت های کوچک نیز با استفاده از لوگوی حرفه ای خود می توانند برند خود را بهتر تبلیغ نمایند.
شما باید طراحی لوگوی خود را توسط متخصصین حرفه ای انجام دهید تا بتوانید در ثبیت برند خود برای به دست آوردن سهمی از بازار رقابتی قدم مهمی را بردارید. تیم مجرب رسام می تواند به شما در امر حرفه ای طراحی لوگو در کرج کمک نماید.