نحوه طراحی کاتالوگ در کرج با هزینه کم

نحوه طراحی کاتالوگ در کرج با هزینه کم

سر فصل های مهم این مقاله :

ما را به اشتراک بگذارید

در این مطلب لیستی از برخی کارهای ساده که می‌توانید برای کاهش زمان و هزینه طراحی کاتالوگ، عکاسی و چاپ انجام دهید آورده شده‌است. شما می توانید در طراحی کاتالوگ هزینه کمتری را متحمل شوید.

ارائه همه اطلاعات محصول

شما می بایست برای هر یک از محصولات خود اطلاعات کامل و جامعی را ارائه دهید اطلاعاتی نظیر اندازه و شکل محصول، وزن، رنگ و کاربردهای آن و همچنین قیمت محصول.

دسته بندی محصول را تنظیم کنید.

دسته‌بندی کامل محصولات در گروه خود را فراهم کنید. اگر بدانید چقدر فضا در کاتالوگ وجود دارد، می‌خواهید ما به هر گروه یا گروه محصولات آن را نیز ارایه دهیم.

یک کاتالوگ خوب نه تنها اطلاعات محصول را تامین می‌کند (که به خریدار کمک می‌کند تا تصمیم خریدش را انجام دهد)اما هم چنین از کپی که سبک زندگی را می‌فروشد، یک تصویر شرکت، شرایط فروش و نحوه خرید اطلاعات را ترویج می‌کند. این نسخه را ارایه دهید و اگر می‌دانید در کجا می‌خواهید آن را در کاتالوگ معرفی کنید.

فراهم کردن یک تصویر از هر محصول

اگر می‌خواهید برای نحوه طراحی کاتالوگ در کرج تصاویر محصول را تهیه کنید، ما به شما نیاز داریم که یک مرجع از این فایل که متعلق به محصول است را به ما بدهید. شما می بایست نام هر محصول با تصاویر ادغام نمایید تا طراح متوجه متن و عکس بشود.

ممکن است که شما عکس با کیفیتی از محصولات خود نداشته باشید در اینصورت ما می توانیم به شما در عکاسی محصولاتتان کمک کنیم و عکس های با کیفیتی را ثبت نماییم.

شما می بایست برای نحوه طراحی کاتالوگ در کرج همواره با طراحان ما در تعامل باشید و سعی کنید که اتجام طراحی کاتالوگ در کرج به سرعت انجام پذیرد و طرح نهایی مورد نظرتان سریعتر چاپ شود.

همه محصولات را در یک روز مشخص برای عکاسی جمع آوری نمایید تا کار عکاسی به روز دیگر نیز موگول نگردد چون برای این کار نیز متحمل هزینه خواهید شد.

تعداد صفحات نیز در هزینه شما تاثیر زیادی دارد اگر تصور شما بر این است که برخی از محصولات ضرورت چندانی برای نمایش در کاتالوگ را ندارند از آن ها صرف نظر نمایید.

نحوه طراحی کاتالوگ در کرج با هر هزینه ای به صورت کاملا حرفه ای برای شما انجام می شود.

۰۹۱۲ - ۵۹۵۹۷۵۷