موشن گرافیک در کرج

موشن گرافیک در کرج

امروزه در دنیای رقابتی برندها طرفداران موشن گرافیک بیشتر شده اند . به این دلیل نیست که آن‌ها زیبا هستند یا انیمیشن‌های باحال دارند. به این دلیل است که آن‌ها یک روش منحصر به فرد برای ارتباط هستند. آن‌ها بهترین ارتباط بصری با داستان‌سرایی و صوت را ترکیب می‌کنند تا یک قطعه از محتوا را خلق کنند که به برند ها کمک می‌کند تا داستان خود را به در دنیای بی انتهای آنلاین اشتراک بگذارند، به شیوه‌های مختلف به مردم برسند و پیام خود را در یک بسته جذاب ارایه دهند.
در کرج نیز برندها و سازمان ها با استفاده از موشن گرافیک در کرج به خوبی می توانند تبلیغات محصولات و خدمات خود را با شیوه های نو و جدید ارائه دهند.

موشن گرافیک چیست ؟

در این نوع فرمت یک سری ابهاماتی وجود دارد. آیا آن‌ها فیلم هستند؟ کارتون هستند؟ اساسا، یک نمودار حرکتی هستند که عمدتا بصورت انیمیشن اجرا می شوند. آن‌ها ممکن است انیمیشن ۲ بعدی، سه‌بعدی یا GIFS باشند. آن‌ها همچنین می‌توانند از تکنولوژی ویدئوی ۳۶۰ درجه، واقعیت مجازی استفاده کنند. اما احتمالا بیشتر با آن‌ها به عنوان فیلم‌های انیمیشن آشنا هستید.
موشن گرافیک در کرج چگونه به برندها کمک می‌کند؟

یک استراتژی محتوای سالم و دقیق شامل ترکیبی از محتوا، از جمله مقالات، اینفوگرافیک، کتاب‌های الکترونیکی و چیزهای دیگر است. اما هیچ شکی نیست که مردم بیشتر به ویدیو علاقمند هستند. رسانه ها از ویدئو برای انتقال اخبار و اطلاع رسانی ها استفاده بیشتری می کنند و مخاطبین نیز این نوع اطلاع رسانی را بیشتر می پسندند. بر اساس یک نظر سنجی در سال های اخیر بیش از ۵۰ درصد مشتریان گفتند که ترجبح می دهند یک ویدئو را تماشا کنند تا اینکه بخواهند مطالب مشابه آن را مطالعه کنند. به همین دلیل است موشن گرافیک می تواند در بیشتر دیده شود و این کار عاملی است برای اینکه برند شما در سطح جامعه بیشتر دیده شود .

موشن گرافیک در کرج آنچنان که باید مورد توجه قرار نگرفته است. شاید یکی از عواملی که اینقدر موشن گرافیک را مهم کرده است هزینه تولید کمتر آن نسبت به تولید یک تیزر تبلیغاتی است. گروه رسام می تواند به شما کمک کند تا با تصمیم درست و منطقی برند و محصولات خود را به جامعه و مشتریان معرفی نمایید.

ساختار موشن گرافیک در کرج

قبل از اینکه موشن گرافیک در کرج را در رسام تصویر بررسی کنیم بهتر است آن را معرفی کنیم. موشن گرافیک یا علم ترکیب صدا و حرکت در گرافیک گفته می شود. در گذشته برای بیان یک موضوع یا یک داستان تبلیغاتی یا باید به صورت اسلایدر عکس عمل می شد و یا به صورت تیزر رئال.
اما موشن گرافیک با بهره گیری از حرکت تصاویر باعث گردیده است هدف یک موضوع خاص به بهترین شکل و اثربخش ترین روش عنوان شود. این نوع تبلیغات در تلویزیون و اینترنت به شدت طرفدار پیدا کرده است.

موشن گرافیک در کرج

یکی از آیتم ها یا یکی از بخش های اجرایی در مجموعه ی رسام موشن گرافیک است.
موشن گرافیک در کرج توسط گروه تبلیغاتی رسام به بهترین نحو ممکن انجام می شود. این مجموعه در ابتدای ساخت یک موشن گرافیک جذاب اقدام به برگزاری جلسه می نماید.
موشن گرافیک می بایست موضوع سنجی شود یعنی در ابتدای امر سناریو به صورت مکتوب و سپس استوری بورد آن طراحی گردد.

نرم افزار های موشن گرافیک در کرج:

۱- Adobe After Effects
۲- Adobe Premier
۳- Autodesk Combustion
۴- Autodesk Maya or 3DS Max

رسام تصویر با بهره گیری از این نرم افزار اقدام به ساخت موشن گرافیک در کرج می نماید.

فرآیند اجرایی موشن گرافیک در کرج توسط رسام تصویر:

۱- برگزاری جلسه همانگی با کارفرما و نیاز سنجی:

این موضوع باید به صورت دقیق بررسی شود و پیام حاصل از موشن گرافیک که قرار است به مشتری داده شود مشخص گردد.

۲- استوری بورد و طراحی کاراکتر و المان:

در این مرحله استوری بورد با توجه به سناریو که در اتاق فکر مجموعه رسام همانند اتاق فکر عکاسی صنعتی در کرج یا طراحی لوگو در کرج و یا ساخت تیزر در کرج انجام می شود ساخته شده و در گام بعدی اقدام به طراحی کاراکتر و المان های مورد نیاز می شود.

۳- استفاده از Illustrator یا Photoshop

در این مرحله طرح ها در این دو نرم افزار ساخته و پرداخته می شوند، تا در یکی از نرم افزار های مورد نیاز که در بالا عنوان شد به کار گرفته شود. توضیح اینکه با توجه به محبوبیت و اثربخشی نرم افزار Adobe After Effects ما این نرم افزار را در اولویت اجرا قرار داده ایم.

۴- ضبط صدا یا نریشن

برای این منظور با توجه به بودجه و سلیقه ی کارفرما مرحله بعد ساخت موشن گرافیک در کرج استفاده از یک صدا ی خوب است. در واقع بدون یک صدای خوب هیچ موشن گرافیکی جذاب نخواهد بود.

۵- تایید کارفرما

نسخه ی اولیه ی موشن گرافیک ساخته شده به کارفرما تحویل داده می شود و در نهایت پس از بررسی فایل نهایی و رفع عیب و ایراد احتمالی کار به صورت تکمیلی تحویل می گردد.

در اصول بازاریاب نوین، ویدئو یک ابزار مهم بازاریابی است. برخی از آمارها نشان می دهد که ۸۴ درصد ترافیک اینترنت برای تماشای ویدئو مصرف می شود. بینندگان به احتمال بیشتری بعد از تماشای یک ویدیو محصول، برای خرید آن ترغیب خواهند شد.
اما با توجه به هزینه نهایی بالای تولید یک تیزر تبلیغاتی خیلی از شرکت ها برای انجام تبلیغات خود به این روش علاقه ای نشان نمی دهند.

موشن گرافیک می تواند جایگزین بسیار مناسبی برای تیزر تبلیغاتی باشد چون زمان و هزینه کمتری را در بر می گیرد. با توجه به وجود شرکت های تولیدی و خدماتی کوچکی که در کرج هستند می توانند با صرف هزینه کمتر از موشن گرافیک در کرج استفاده نمایند و محصولات و خدمات خود را بهتر به مخاطبان انتقال دهند.
موشن گرافیک به طور خاص شاهد شکوفایی بزرگی است و تعجبی ندارد که با توجه به رشد ۴۹ درصدی موشن گرافیک در کرج بتواند کمک مضاعفی به کسب و کارها نماید. با این حال، علی‌رغم اثربخشی ثابت شده موشن گرافیک، متاسفانه هنوز خیلی از شرکت ها از این پتانسیل بزرگ استفاده نمی کنند.

برای اینکه بتوانید یک موشن گرافیک خوب داشته باشید که بتواند خیلی سریع در بر مخاطب تاثیر بگذارد باید ابتدا نیازها خودتان را در مورد انتشار موشن گرافیک بدانید و بعد باید سطح انتظار مخاطب از محصولات ارائه توسط شما بسنجید.
در حال حاضر شاید خیلی از مخاطبین اینترنتی حوصله خواندن یک متن طولانی تبلیغاتی بهمراه عکس را نداشته باشند اما می توانید با یک تیزر موشن گرافیک کوتاه پیام اصلی خود را به مخاطب برسانید.

البته باید این نکته را در نظر داشته باشید که داشتن یک محتوای قوی و گیرا می تواند باعث شود مخاطبین موشن گرافیک شما را ببینند. یک سناریوی قوی باعث می شود که مخاطب موشن گرافیک های بعدی شما را نیز پیگیری کند.
همانطور که گفته شد موشن گرافیک در کرج خیلی جدی از سوی شرکت ها پیگیری نمی شود. شما می توانید از این طریق محصولات خود را سریعتر در معرض دید مخاطبین و مشتریان بگذارید.

تیم رسام با کادر مجرب خود می تواند به شما در ساخت موشن گرافیک در کرج بصورت کاملا حرفه ای مشاوره و کمک نماید.

RASAM AGENCY
0912-5959757