خانه    آموزش عکاسیبلاگ ها      عکاسی تبلیغاتی

عکاسی تبلیغاتی

عکاسی تبلیغاتی

عکاسی تبلیغاتی باعث می شود که محصولات تولیدی شما بیشتر و بهتر دیده شوند حتی بهتر از خود محصول. بله درست است اگر عکاسی تبلیغاتی بصورت حرفه ای انجام پذیرد محصول شما جذابتر و خاص تر به نظر خواهید رسید.

شما برای فروش بیشتر محصولات خود باید از عکاسی تبلیغاتی استفاده نمایید. عکاسی تبلیغاتی این امکان را به شما می دهد که روی یک محصول خاص تمرکز نکنید بلکه چند محصول را در یک راستا به فروش برسانید.

برای اشتراک گذاری این مطلب روی آیکن ها کلیک کنید :

تمرکز عکاسی تبلیغاتی بیشتر بر روی خود محصول است و خیلی برند شما را به چالش نمی کشاند. اگر شما یک برند نو پا هستید نگران فروش در بین غول های بازار نباشید فقط کافیست بصورت هوشمندانه و بدون اشتباه نسبت به معرفی محصول خود بپردازید که بهترین روش، عکاسی تبلیغاتی حرفه ایست که به شما در فروش محصولتان کمک زیادی خواهد نمود.

امروزه همه شرکت هزینه زیادی در این مورد انجام می دهند و تنها هدفشان هم این است که می خواهند ثابت کنند که محصول آن ها بهترین است. بنابراین شما باید در بین این همه رقیب بتوانید سهم فروش بیشتری را به دست آورید. یک عکاسی حرفه ای و خلاقانه می تواند محصول شما را در بین سایر محصولات متمایز نماید و تاثیر بیشتری را بر روی مشتری و مصرف کننده بگذارد.

انجام عکاسی تبلیغاتی با سایر بخش ها عکاسی بسیار متفاوت است چون عکاس باید فضاسازی لازم را انجام دهد و بعد از آن گروه طراحی نیز باید بال و پر بیشتری را را به فضای اطراف محصول بدهند تا تاثیر گذاری بیشتری را بر روی ذهن مخاطب انجام دهند.

مراحل انجام عکاسی تبلیغاتی

یک پیغام مهم تبلیغاتی داشته باشید

هر تبلیغی سعی می کند یک پیغام خاص را به مخاطبین خود انتقال دهد پس این موضوع خلی مهم است که شما پیام تبلیغاتی موثری را انتخاب نمایید و طبق آن کار عکاسی را به خوبی پیش ببرید.

حالا که پیام تان را دارید، می‌خواهید بنشینید و به راه‌ هایی فکر کنید که می‌توانید با استفاده از یک عکس این پیغام را به آن‌ها منتقل کنید. در مورد عکس‌ های احتمالی و یا عکس ‌هایی که می‌توانید برای انتقال پیامشان به مخاطب و یا مصرف کنندگان هدف خود استفاده کنید، فکر کنید. از ذهن خلاق خود استفاده کنید و به یاد داشته باشید که عکس می‌تواند هر چیزی باشد که می‌خواهید باشد. شاید بخواهید از یک عکس منظره برای نشان دادن وضعیت، یا یک سگ کوچک که در کنار محصول شما نشسته ‌است، استفاده کنید. در مورد بودجه و تنظیمات احتمالی که می‌توانید به طور بالقوه با آن کار کنید، فکر کنید.

به دنبال کمک یک عکاس حرفه‌ای باشید

اگر عکسی که می‌خواهید به صورت آنلاین موجود نباشد، و شما خودتان یک عکاس حرفه‌ای نیستید، ممکن است بخواهید یک عکاس حرفه‌ای را استخدام کنید تا یک عکس برای تبلیغ محصول خود بگیرید. اگرچه ممکن است برای گرفتن عکس خودتان وسوسه‌انگیز باشد، اما احتمالا غیر حرفه‌ای به نظر می‌رسد و قادر به مقایسه با سایر تبلیغات غیر ویژه در بازار نیست.

اگر شما تصمیم دارید با یک عکاس حرفه‌ای کار کنید، نمی‌توانید به آن‌ها توصیه کنید که چطور پیغامی را که می‌خواهید با یک عکس به مخاطبین خود ارسال کنید را منتقل کنید. آن‌ها ممکن است ایده بهتری از نحوه ترکیب یک تصویر با ایده تان داشته باشند. این می‌تواند کمی زمان و پول شما را در روند خلاقانه در مسیر صرفه‌جویی کند. بسیاری از عکاسان حرفه‌ای قبل از شروع کار بر روی تکلیف خود شامل یک مشاوره اولیه هستند.

توصیه‌هایی برای عکاسی از تبلیغات

مطمئن شوید که در تبلیغ خود جا دارید تا عکس‌های خود را به درستی چیدمان کنید. در عکاسی از تبلیغات، شما می‌خواهید قبل از چاپ به عکس‌ها از زوایای مختلف نگاه کنید تا مطمئن شوید که فضای کافی برای کار دارید. دقت کنید که تصویر شما آنقدر بزرگ نباشد که همه چیز را به جا بگذارد.

 در عکس شما می‌توانید از لوازم صحنه برای انتقال پیغامی که می‌خواهید با تبلیغ خود منتقل کنید، مفید باشد. لوازمی که استفاده می‌کنید می‌تواند بزرگ و یا حتی کوچک باشد، اما قبل از شروع عکاسی مطمئن شوید که آن‌ها را دارید.

یکی از مهم‌ترین گام‌ها در عکاسی تبلیغاتی این است که شما مثال مناسب را برای اطمینان از اینکه شما به نقطه‌ای که می‌خواهید برسید، طبقه‌بندی کنید. به عکس خود از زوایای مختلف نگاه کنید تا مطمئن شوید که می‌خواهید از یک واکنش مشخص استفاده کنید که فرد را تشویق می‌کند محصول یا سرویس خود را بخرد.

 نورپردازی را در عکس ساده نگه دارید. اگر نیاز دارید میزان نورپردازی را کاهش دهید، سپس آن کار را انجام دهید و سعی کنید تا جایی که ممکن است نرم و طبیعی باشید. نورپردازی ساده می‌تواند به شما کمک کند تا محصول و خدمات خود را بدون اینکه بر آن برتری داشته باشید، به شما نشان دهد.

سخن اخر

خلاقیت و دیدگاه عکاس در این ژانر عکاسی از درجه اهمیت زیادی برخوردار است و شما باید به دنبال کسی باشبد که بتواند این کار را به خوبی برای شما انجام دهد چون شما می خواهید در بین رقبای قدرتمند محصول بیشتری را به فروش برسانید و این مستلزم این است که بتوانید محصول خود را به خوبی معرفی نمایید. ر

با کارشناسان ما تماس بگیرید 09125959757