چند نکته در مورد طراحی کاتالوگ در کرج

چند نکته در مورد طراحی کاتالوگ در کرج
۱۹۱۰

در این موضوع که وجود کاتالوگ در افزایش مشتریان تاثیر گذار است شکی وجود ندارد. چالش اکنون طراحی آن برای تطبیق با محیط بازاریابی در حال تغییر است. طراحی یک کاتالوگ نباید خیلی پیچیدگی داشته باشد. با این حال، این باید ترکیبی از دانش شما از بازار مورد نظر باشد، همچنین خلاقیتی که محصولات و خدمات شما را جذاب می‌کند. پس این را باید در نظر داشته باشید که اگر بازار هدف شما در کرج است پس طراحی آن نیز با توجه به نیازهای مشتریان کرج باید باشد.

طرح و رنگ باید با محتویات آن متناسب شود

برای مثال، یک کاتالوگ برای یک بوتیک لباس باید ظرافتی همانند طلا و نقره را به تصویر بکشد. از طرف دیگر، یک کاتالوگ اسباب‌بازی باید با رنگ‌های روشن و جذاب و پر زرق و برق باشد.
برای انتخاب فونت باید وسواس به خرج داد. حداکثر از دو یا سه فونت مختلف استفاده می شود. برای هر بخش یک فونت سازگار انتخاب می شود.

عکس همه چیز است

در صورت امکان، کاتالوگ‌های شما باید از عکس‌های شارپ با استفاده از نورپردازی ثابت و دارای پس‌زمینه عالی باشد. استفاده از خدمات عکاسی حرفه‌ای را در نظر بگیرید تا عکس‌های محصول خود را تا جایی که ممکن است جذاب کنید. شما می توانید برای انجام عکاسی محصولات خود با کارشناسان ما در تماس باشید.

بر روی محصولات جدید و نیز موارد فروش تاکید کنید

در عکس های محصولات باید مشخص شود که کدام محصول جدید است و به نوعی باید نسبت به سایر محصولات متمایز باشد.
کاتالوگ یک فرصت عالی برای ماندگاری محصولات شما در دهن مشتریان است. مشتریان الگوهای طراحی محصول، طرح بندی، و رنگ‌های را تشخیص می‌دهند و آن را به خاطر می سپارند.
در حالی که ثبات مهم است، اما می‌تواند یکنواخت شود.

باید سعی شود که کاتالوگ یکنواخت و خسته کننده نباشد. حتی می توان از تصاویر بزرگ محصولات در یک صفحه نیز استفاده نمود تا جزییات بیشتری را بتوان به نمایش گذاشت.
چاپ کاتالوگ در کرج باید با اهمیت تر از قبل انجام شود. با توجه به جمعیت کرج شما می توانید با چاپ کاتالوگ در کرج بازار هدف بزرگی را برای خود بدست آورید.

Summary
Review Date
بالا