موشن گرافیک در کرج

موشن گرافیک در کرج
۱۹۰۸

ساختار موشن گرافیک در کرج

قبل از اینکه موشن گرافیک در کرج را در رسام تصویر بررسی کنیم بهتر است آن را معرفی کنیم. موشن گرافیک یا علم ترکیب صدا و حرکت در گرافیک گفته می شود. در گذشته برای بیان یک موضوع یا یک داستان تبلیغاتی یا باید به صورت اسلایدر عکس عمل می شد و یا به صورت تیزر رئال.
اما موشن گرافیک با بهره گیری از حرکت تصاویر باعث گردیده است هدف یک موضوع خاص به بهترین شکل و اثربخش ترین روش عنوان شود. این نوع تبلیغات در تلویزیون و اینترنت به شدت طرفدار پیدا کرده است.

موشن گرافیک در کرج

یکی از آیتم ها یا یکی از بخش های اجرایی در مجموعه ی رسام موشن گرافیک است.
موشن گرافیک در کرج توسط گروه تبلیغاتی رسام به بهترین نحو ممکن انجام می شود. این مجموعه در ابتدای ساخت یک موشن گرافیک جذاب اقدام به برگزاری جلسه می نماید.
موشن گرافیک می بایست موضوع سنجی شود یعنی در ابتدای امر سناریو به صورت مکتوب و سپس استوری بورد آن طراحی گردد.

نرم افزار های موشن گرافیک در کرج:

۱- Adobe After Effects
۲- Adobe Premier
۳- Autodesk Combustion
۴- Autodesk Maya or 3DS Max

رسام تصویر با بهره گیری از این نرم افزار اقدام به ساخت موشن گرافیک در کرج می نماید.

فرآیند اجرایی موشن گرافیک در کرج توسط رسام تصویر:
۱- برگزاری جلسه همانگی با کارفرما و نیاز سنجی:

این موضوع باید به صورت دقیق بررسی شود و پیام حاصل از موشن گرافیک که قرار است به مشتری داده شود مشخص گردد.

۲- استوری بورد و طراحی کاراکتر و المان:

در این مرحله استوری بورد با توجه به سناریو که در اتاق فکر مجموعه رسام همانند اتاق فکر عکاسی صنعتی در کرج یا طراحی لوگو در کرج و یا ساخت تیزر در کرج انجام می شود ساخته شده و در گام بعدی اقدام به طراحی کاراکتر و المان های مورد نیاز می شود.

۳- استفاده از Illustrator یا Photoshop

در این مرحله طرح ها در این دو نرم افزار ساخته و پرداخته می شوند، تا در یکی از نرم افزار های مورد نیاز که در بالا عنوان شد به کار گرفته شود. توضیح اینکه با توجه به محبوبیت و اثربخشی نرم افزار Adobe After Effects ما این نرم افزار را در اولویت اجرا قرار داده ایم.

۴- ضبط صدا یا نریشن

برای این منظور با توجه به بودجه و سلیقه ی کارفرما مرحله بعد ساخت موشن گرافیک در کرج استفاده از یک صدا ی خوب است. در واقع بدون یک صدای خوب هیچ موشن گرافیکی جذاب نخواهد بود.

۵- تایید کارفرما

نسخه ی اولیه ی موشن گرافیک ساخته شده به کارفرما تحویل داده می شود و در نهایت پس از بررسی فایل نهایی و رفع عیب و ایراد احتمالی کار به صورت تکمیلی تحویل می گردد.

بالا