موشن گرافیک در کرج

موشن گرافیک در کرج
۲۰۱۰

در اصول بازاریاب نوین، ویدئو یک ابزار مهم بازاریابی است. برخی از آمارها نشان می دهد که ۸۴ درصد ترافیک اینترنت برای تماشای ویدئو مصرف می شود. بینندگان به احتمال بیشتری بعد از تماشای یک ویدیو محصول، برای خرید آن ترغیب خواهند شد.
اما با توجه به هزینه نهایی بالای تولید یک تیزر تبلیغاتی خیلی از شرکت ها برای انجام تبلیغات خود به این روش علاقه ای نشان نمی دهند.

موشن گرافیک می تواند جایگزین بسیار مناسبی برای تیزر تبلیغاتی باشد چون زمان و هزینه کمتری را در بر می گیرد. با توجه به وجود شرکت های تولیدی و خدماتی کوچکی که در کرج هستند می توانند با صرف هزینه کمتر از موشن گرافیک در کرج استفاده نمایند و محصولات و خدمات خود را بهتر به مخاطبان انتقال دهند.
موشن گرافیک به طور خاص شاهد شکوفایی بزرگی است و تعجبی ندارد که با توجه به رشد ۴۹ درصدی موشن گرافیک در کرج بتواند کمک مضاعفی به کسب و کارها نماید. با این حال، علی‌رغم اثربخشی ثابت شده موشن گرافیک، متاسفانه هنوز خیلی از شرکت ها از این پتانسیل بزرگ استفاده نمی کنند.

برای اینکه بتوانید یک موشن گرافیک خوب داشته باشید که بتواند خیلی سریع در بر مخاطب تاثیر بگذارد باید ابتدا نیازها خودتان را در مورد انتشار موشن گرافیک بدانید و بعد باید سطح انتظار مخاطب از محصولات ارائه توسط شما بسنجید.
در حال حاضر شاید خیلی از مخاطبین اینترنتی حوصله خواندن یک متن طولانی تبلیغاتی بهمراه عکس را نداشته باشند اما می توانید با یک تیزر موشن گرافیک کوتاه پیام اصلی خود را به مخاطب برسانید.

البته باید این نکته را در نظر داشته باشید که داشتن یک محتوای قوی و گیرا می تواند باعث شود مخاطبین موشن گرافیک شما را ببینند. یک سناریوی قوی باعث می شود که مخاطب موشن گرافیک های بعدی شما را نیز پیگیری کند.
همانطور که گفته شد موشن گرافیک در کرج خیلی جدی از سوی شرکت ها پیگیری نمی شود. شما می توانید از این طریق محصولات خود را سریعتر در معرض دید مخاطبین و مشتریان بگذارید.

تیم رسام با کادر مجرب خود می تواند به شما در ساخت موشن گرافیک در کرج بصورت کاملا حرفه ای مشاوره و کمک نماید.

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star
بالا