طراحی کاتالوگ در کرج

طراحی کاتالوگ در کرج
۲۱۰۱

استفاده از کاتالوگ راهی برای معرفی بهتر برند و محصولات و خدمات شما می باشد. به همین علت طراحی کاتالوگ باید بسیار قوی و خلاقلانه انجام گیرد تا شما با کمک آن بتوانید سهم فروش بیشتری را داشته باشید. طراحی کاتالوگ در طی مراحلی صورت می پذیرد که باید این مراحل با دقت خاصی انجام گیرد.

برنامه‌ریزی

از خودتان سوالات زیر را بپرسید: شما آماده اید یک کاتالوگ برای کسب ‌وکار خود تهیه کنید:

هدف شما چیست؟

می‌خواهید ارتباط برقرار کنید؟ لحن و ظاهر شما باید چه باشد؟ آیا می‌خواهید جسورانه و قدرتمند یا ظریف، عامیانه، مد روز، این کار را انجام دهید؟

چه کسی مخاطب شما است؟

جمعیت شناختی که می‌خواهید محصولات خود را بفروشید چیست؟ دانستن اینکه چه کسی یا په گروهی این کاتالوگ را می‌خواند به شما در ایجاد و ارتباط با پیام، نگاه و لحن تمایل شما کمک خواهد کرد.

طراح کاتالوگ چه کسی خواهد بود؟

انتخاب طراح کاتالوگ مناسب یا شرکت طراحی کاتالوگ می‌تواند مشکل باشد. اکثر طراحان در طراحی کاتالوگ تخصص ندارند و تخصص لازم برای طراحی یک کاتالوگ تولیدی را ندارند. طراحان برای انجام کاتالوگ‌های اینترنتی به دفعات زیاد، و با حجم کار زیاد، طراحی یک کاتالوگ را درک نمی‌کنند و توانایی لازم برای این کار را ندارند.

فراموش نکنید که برای این کار از یک عکاس حرفه ای برای عکاسی محصولات خود را استفاده نمایید.

بودجه تان چیست؟

به طراح / تولید کننده تان کمک کنید به شما کمک کند بهترین کاتالوگ را دریافت کنید که متناسب با بودجه شما با به اشتراک گذاری محدودیت‌های مالی شما و نیز این که چند مشتری باید به آن دسترسی داشته باشید. طراح قادر خواهد بود فرمت، کاغذ، چاپگر و سبک‌های طراحی را انتخاب کند که می تواند متناسب با بودجه شما طراحی کاتالوگ در کرج را انجام دهد.

تولید کاتالوگ

زمانی که برنامه‌ریزی تکمیل شد تولید فهرست شروع می‌شود. به طور کلی، ما مراحل فهرست‌شده زیر را در هنگام تولید یک کاتالوگ دنبال می‌کنیم:

داده‌های محصول

قبل از هر طرحی که بتواند روی دهد، باید یک لیست کامل از تمام محصولاتی که در کاتالوگ شما گنجانده می‌شوند را جمع‌آوری کنید. در واقع شما می بایست اطلاعات کلی محصولات و خدمات خود را در اختیار طراح بگذارید تا او بتواند متناسب با محصول شما اقدام به طراحی کاتالوگ در کرج نماید.

پس از دریافت این اطلاعات طراح بلافاصله شروع به طراحی کاتالوگ می نماید. طراحی کاتالوگ باید به نحوی باشد که وقتی مشتری شروع به دیدن آن می نماید چالشی برای او به وجود نیاید و بتواند به راحتی محصول خود را انتخاب نماید.

طراحی کاتالوگ در کرج توسط تیم حرفه ای رسام با طرح های خلاقانه و حرفه ای انجام می پذیرد. طراحی کاتالوگ در کرج می تواند در فروش بیشتر محصولات شما تاثیر بسزایی داشته باشد. برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

بالا